Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 98

Tema: damask rezilo

  1. #71

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    ne, ravno obratno mislim. rezilo naj ima spodaj, na hrbtni strani pa ne (tako kot "običajen nož")
    ja rezila so vsa kot običajni noži-vrjetno-rezilo spodaj

  2. #72

    Privzeto

    hahaha, sva pa zakomplicirala. še dobro, da se ni kdo od ta "kunštnih" vtaknil, potem se še sedaj ne bi razumela

    nekateri noži na slikah so mi namreč delovali, kot da imajo na konici obojestransko rezilo, torej spodaj in zgoraj
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  3. #73
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    +1

    Hvala!

  4. #74

    Privzeto

    tovariši je kar veliko zanimanje za nože PROSIM poglejte si nože pred naročilom-je še nekaj časa do naročila-pri dosedanjih uporabnikih pomoje vam jih bodo z veseljem pokazali....DA SE NE BO SLUČAJNO ZGODILO DA VAM NOŽI NE BODO VŠEČ IN NE BODO ZADOSTILI OKUSU-ker jaz si z 4-5 kompleti nimam kaj počet.....PA DA ME POTEM NE BI NOSILI PO ZOBEH KAKŠNO ROBO SEM ZRIHTAL.....upam da me razumete.....bom poizkusil kontaktirati prodajalca če bi se lahko dobili mešani kompleti ter kakšen rabat.....jaz bom prisoten v šmartno na pohorju-tekma ter na tekmi za janija če bo kdo zainteresiran prinesem nož zraven da ga pogledate ter se nato odločite-teden dni gor ali dol bomo pa že potrpeli z naročilom
    lahko pa si jih tudi sami naročite....link preko zs ;)
    p.s.:
    Alojz sem se že 2x porezal ko sem se depiliral po roki-preizkušal ostrino-preveč si jih nabrusil :)
    Last edited by 22.mag; 5. January 2015 at 18:35.

  5. #75

    Privzeto

    vsi ki bi imeli nože se še enkrat napišite ter kateri komplet-slike so na 5 strani-bi imeli da se potem vidi kako bo z poštnino ter če bo "smrknil" kakšen everček popusta ;)

  6. #76

    Privzeto

    slika3: D in E

  7. #77

    Privzeto

    slika 3: 1 rezilo (A, B, C ali E)
    Lp

  8. #78

    Privzeto

    Mene pa zanima kje se dobi medeninaste kovice za pritrditev ročaja na nož. Lp

  9. #79

    Privzeto

    Citat jansedmak je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima kje se dobi medeninaste kovice za pritrditev ročaja na nož. Lp
    To niso kovice!!! To je navadna medeninasta okrogla palica katero se skupaj z lesom zlepi z epoksijem. Dobi se jih v kakšnem merk***u
    Lp

  10. #80

    Privzeto

    Slika 3 D

    lp

Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •