Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 117

Tema: Ženske v lovstvu

  1. #81
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    DorijanA, Bravo.

  2. #82

    Privzeto

    Citat DorijanA je objavil: Pokaži objave

    Al jih zakurimo na grmadi? Nekdo, ki je za psevdonimom na tem forumu močan z besedami, bi tudi to naredil ja; saj zagovarja moško pravico moriti, pobijati in posiljevati!
    Ali je kdo v vašem "taboru" mogoče dojel te besede kot vodo na vaš mlin?
    Kot parodijo na predhodne zapise, kot izziv na globji razmislek in predvsem kot morebitno označevanje predhodnih debaterjev za šoviniste?

    Ne?
    No prav, ne morem pomagati ... ampak moje tolmačenje je, da je ravno ta stavek zagovarjal dekleta in krcal moški šovinizem, le prepoznati ga je treba.

    Je pa res, da je med butastimi štosi in dobrimi šalami z vsebino velika razlika in niso vse za vsakogar.


    Aliis si licet, tibi non licet


    Pa še nekaj! Pri vsem tem kregu in zgražanju ne pozabit, da se pogovarjamo o denarju naših članarin. Denarju nas vseh in tu in na pravici do odločanja do njega tiči izvorni greh.
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #83

    Privzeto

    Citat DorijanA je objavil: Pokaži objave
    ... In poznam akterje te drame, ki pa niso samo "babe", kot jih zaničevalno radi tukaj označujete ...
    Sorčy Dorijan, a za take se označujejo kar same. Tako s pisanjem na FB skupini, kot z majicami, ki jih nosijo.
    Saj piše na njih "Babe smo žleht" kajne? Popolnoma dovolj bi bil napis na drugi strani majice, ki pa žal štos iz "babje" strani vleče v lovske vode, zato ni več nedolžen!

    Nikar sedaj te označbe valiti na nas! Vsaj če želiš korekten prikaz zadeve. Ali ga?
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #84

    Privzeto

    Ena taka ta prava prvobitna fantazijska Diana, prava ženska v lovstvu.
    Z medotom namesto kužeta.
    Umetnina je delo ruske fotografinje Darye Kondratyeve.
    Click image for larger version. 

Name:	Daria_Bear.jpg 
Views:	113 
Size:	79.3 KB 
ID:	14766
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #85

    Privzeto

    Lep kres je zakuril Milan z tisto parodijo. Pa še sod bencina je podtaknil v sredino.
    Sedaj sem pa zmeden. In bi prosil za pojasnilo. Iz katerega fonda pri LZS se sponzorirajo članice LZS. In kakšen bi bil namen dodeljenega lovišča. Ali bi bile dvojne članice ali pa bi vse lovile le v tem lovišču. Upravljanje z loviščem je kar zahtevna naloga. Ni dovolj enkrat letno organizirati mednarodni lov nežnega spola.
    Je pa problem pri debatah. Vsako izjavo dva tukaj prisotna razumeta lahko popolnoma različno. Zato naj bo pojasnilo nedvoumno.
    Če bo kdo razumno pojasnil bom tudi jaz takole ploskal. Prej pa ne.
    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    DorijanA, Bravo.
    Last edited by alojz1; 19. November 2014 at 15:23.

  6. #86

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    DorijanA, Bravo.
    Ko bi ti videl kako buren aplavz Dorijanu je šele na Hunting FB skupini.
    Za oglušet. Eni v ilegalo, drugi v napad. Kaj bodo s tem ustvarili pa vedo sami.
    Ampak še vedno se gre za moj denar iz ?lanarine in tale cirkuški grebenje zanj ni v redu!
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #87

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Lep kres je zakuril Milan z tisto parodijo. Pa še sod bencina je podtaknil v sredino.
    Sedaj sem pa zmeden. In bi prosil za pojasnilo. Iz katerega fonda pri LZS se sponzorirajo članice LZS. In kakšen bi bil namen dodeljenega lovišča. Ali bi bile dvojne članice ali pa bi vse lovile le v tem lovišču. Upravljanje z loviščem je kar zahtevna naloga. Ni dovolj enkrat letno organizirati mednarodni lov nežnega spola.
    Je pa problem pri debatah. Vsako izjavo dva tukaj prisotna razumeta lahko popolnoma različno. Zato naj bo pojasnilo nedvoumno.
    Če bo kdo razumno pojasnil bom tudi jaz takole ploskal. Prej pa ne.
    Verjetno tvojega aplavza ne bom prislužil, pa vendarle:

    Iz nobenega fonda se ne sponzorirajo članice. Obratno. Članice po številusvojih članov plačujejo članarino LZS! Seveda pa za take neupravljavke nisem prepričan v to, bi bilo treba preveriti.
    In nobenega dodeljenega lovišča ne bo. Po poteku trenutnega koncesijskega obdobja bo le pridobljeno z izpolnjenimi pogoji in ponujeno najvišjo koncesijo za lovišče. Ali bi nova upravljavka imela v članstvu dvojne trojne ali nevekolikokratne člane nima nobenega pomena. In nova upravljavka ni nujno da sedaj upravlja katerokoli lovišče. Lahko bodo čisti greenhorni, ki bodo izpolnjevali formalne pogoje, ki itak veljajo za vse LD. Hladilnica, računalnik, lovsko čuvajske pogodbe ipd.

    Nima pa to nobene konkretne povezave z D.S.L. Le situacija sama nakazuje kaj vse nas lahko čaka s sprejemanjem neupravljavk v LZS.

    Konkretno povezavo tu s D.S.Lovk ima le zahteva po neplaniranih sredstvih in reakcija, ko so bila povsem legitimno odklonjena. Od tu tudi ves špetir, kot razvajen otrok, ki se meče po tleh, ko mu mati ne dovoli lizike pred kosilom.
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #88

    Privzeto

    Končno! Hvala Doriano!
    Že dolgo čakam na tak odziv, sem že mislil da ga ne bo. Sploh ko nekdo nastopi s pozicije "moralne avtoritete" in nam odčita nekaj, kar nam vrže sram na obraz.
    Moj namen ni pojasnevati ali še manj se opravičevati. Vsak naj razume povedano kakor hoče. Reakcija prizadetega govori o prizadetem. Na to temo se ne nameravam oglašati in se tudi ne bi, če bi ti ostal pri tej tematiki, škoda IQ, ki ga omenjaš.
    Zmotil me je tvoj neargumentiran napad na kritike LZS. Pravilno si ugotovil, da sem oz. nekateri smo na tem forumu veliki nasprotniki sedanje organiziranosti in delovanja naše krovne organizacije. Zakaj, sem že velikokrat povedal, zato se potrudi in preberi tudi poste, ki se tičejo LZS in to za vsa leta nazaj. Šele takrat se bova lahko preselila na ta zgornji post in o tem pošteno spregovorila. Do tedaj pa lahko tvoje mnenje smatram kot ne preveč pametno zagovarjanje stanovskeka kolega, ki je trenutno predsednik LZS.
    Tudi tvoje pozivanje na odkritje naših osebnih podatkov je brca v temo. Večina forumašev smo to naredili, tako kot ti, pri prvem vstopu na ta forum. Povedano razumem kot pritlehne grožnje in zato si dobil mojo pozornost. Mogoče boš koga res prestrašil, da bo s tresočo roko pisal po tem forumu in v vsaki svoji besedi videl sovražni govor. Ne morem pomagati, če ne moreš iz svoje kože!
    Lahko je postati moralist, ampak tak ostati je pa hudičevo težko. Njeno breme lahko nosijo samo izbranci!!!!!

  9. #89

    Privzeto

    Glej ga fanta...
    Vzel si je čas in pobrskal po mojem profilu, da ugotovi kdo in kaj sem in tako lažje napada...
    Ma bravo!

  10. #90

    Privzeto

    V tvojem stilu; potrudi se in preberi bolje, pa še razmišljaj zraven...in potem boš vidu če zagovarjam stanovskega kolega...
    Nikogar nisem pozival k razkritju identitete, le sprašujem se, kaj vas žene k tem skrivalnicam?

Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •