Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: 6.5 x 57 Potrebujem pomoč

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V Ljubljani pri avstrijskem trgovcu je Hirtenberger nosler 6,8g in 9,1g.

  2. #12

    Privzeto

    Ja Hirtenberger Nosler Partition bi bila odlična izbira za vso divjad, sploh težja varianta. Nosler partition v kal. 6,5×57 pa polni tudi S&B (sicer v svoji običajni anemični polnitvi). No saj nekaj tega se kar najde, če se malo potrudimo

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    V Ljubljani pri avstrijskem trgovcu je Hirtenberger nosler 6,8g in 9,1g.

  3. #13

    Privzeto

    Sam imam omenjen kaliber in sem iskal kroglo in moč, ki bi ustrezala predpisom,vendar je nisem našel,zato sem dal napolniti municijo z kroglo mega ki pa dosega nad 2500 j/100 v Rimske Toplice,pa sem zadovoljen učinkom . Je pa fabriške municije res manj.Sem se že pogovarjal z parimi ki imajo isto kombinacijo polnjenega streliva in so zadovoljni.

  4. #14

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Sam imam omenjen kaliber in sem iskal kroglo in moč, ki bi ustrezala predpisom,vendar je nisem našel,zato sem dal napolniti municijo z kroglo mega ki pa dosega nad 2500 j/100 v Rimske Toplice,pa sem zadovoljen učinkom . Je pa fabriške municije res manj.Sem se že pogovarjal z parimi ki imajo isto kombinacijo polnjenega streliva in so zadovoljni.
    Pozdravljen Zajec, kako ste to izmerili?

  5. #15

    Privzeto

    Proizvajalec ima testirane tri polnitve, po katerih polne in ta je najmočnejša,sem se pa dogovoril da mi je poslal tudi testni list.

  6. #16

    Privzeto

    No samo da si zadovoljen. Lapuo mego kar hvalijo. Jaz jo bom 13g uporabljal v .30-06 za pogone, v 9,3 baje odlično dela...

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •