Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: 6,5x68 R

  1. #1
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto 6,5x68 R

    Kolega je kupil kombinirko z risano cevjo kal. 6,5x68R (tulec z robom). Gre za star kaliber z robom, ki ga RWS baje že ne izdeluje več 30 let. Vseeno, če kdo ve, kje bi se dobilo to strelivo ali vsaj tulci (hilzne), prosim za informacijo na ZS ali na mail robert91922@gmail.com.
    Od enega trgovca, ki tudi uradno polni strelivo po naročilu, sem zvedel, da se uporabi matrice za kaliber 6,5x68, ki je še vedno aktualen.
    Torej, prosim le za informacijo, pripombe na temo "zakaj pa je kupil čuden kaliber" ipd., bodo odveč.
    Last edited by Robert91922; 10. September 2014 at 08:24.

  2. #2

    Privzeto

    Kontaktiraj hunterxxl.

  3. #3

    Privzeto

    edit: hunterxxxl (s tremi x-i)

  4. #4

    Privzeto

    Hunter ima 6,5x58R. Ne vem, kaj lahko pomaga.

  5. #5
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Spoštovani lovski kolegi, hvala za trud, posebej tistim, ki so mi poslali informacije.
    Kolega, ki je kupil ta stari kaliber, sem napotil k trgovcu v Rimske toplice, ki tudi uradno polni razne lovske kalibre, tudi tega bo menda lahko, če ima taprave tulce. Naj se naprej sam zmeni z njim.
    Poleg tega pa je tudi na Dunaju ena trgovina, ki polni vse (predvsem stare) kalibre, v Gradcu (Avstrija) pa ena trgovina, ki ima take tulce.
    Sicer ima še karabin 30-06, tako da za jesenske pogone ima kaj v roke prijet :-)

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •