Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Steyr Mannlicher Duett

  1. #1

    Privzeto Steyr Mannlicher Duett

    Živjo, zanima me če ima kdo kaj izkušenj z omenjeno kombinirano puško. Tudi če nimate izkušenj povejte mnenje. Malo sem tudi gledal za cene in so okoli 800-1000 dolarjev, kar se mi zdi zelo ugodno. Lp

  2. #2

    Privzeto

    Slayer. Predno komentiram puško ti povem, da za to ceno + stroške takoj kupim, čeprav jo nimam kaj rabit.

  3. #3

  4. #4

    Privzeto

    Ne vem kje sem to ceno našel

  5. #5

    Privzeto

    Bom pa drugače vprašal: Katero kombinirko bi mi priporočili za ceno do 1000€? Sicer vem da so stare in rabljene češke tudi dobre, vendar nočem da me kdo "nategne".

  6. #6

    Privzeto

    Vsaka puška je drugačna. Informativno pa takole: češka 7x57R/16 in 16/16 z Svarovcem na suhl montaži, brez napak + nekaj streliva Nosler je 650â??.
    Pri kakšni vdovi po lovcu se dobi pa marsikaj (pa ne zdaj čakat, da kdo umre). Tudi zelo poceni, če nima sorodnikov z urejenimi dokumenti. Orožje gre velikokrat v hrambo in nato v komisijsko prodajo kjer pa trgovec in država vzameta svoje.

  7. #7
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Slayer je objavil: Pokaži objave
    Bom pa drugače vprašal: Katero kombinirko bi mi priporočili za ceno do 1000€? Sicer vem da so stare in rabljene češke tudi dobre, vendar nočem da me kdo "nategne".
    Vsi vsega ne vemo, nekateri pa o posameznih stvareh vedo več kot drugi.
    Torej, da preidem na stvar, ko (če) boš kupoval rabljeno puško, vzami zraven nekoga z znanjem in praktičnimi izkušnjami, s tem si boš prihranil razočaranje in denar pa še nedolžnost boš ohranil

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Čez kolko let pa misliš kupovati puško ? Mogoče bo pa Duett takrat že 1000$, če ne drug pa on čokoladen, za pusntno masko lovca.

  9. #9

    Privzeto

    Slayer, jaz vem za eno puško kakršno iščeš, kaliber 12/7*65R!

  10. #10

    Privzeto

    Sprašujem le informativno, predvsem zato ker se rad pogovarjam z lovci. Sam sploh še nisem član LD.

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •