Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 54 od 54

Tema: Slaba udeležba na skupnih(skupinskih) lovih

  1. #51
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    To vse drži!
    Kdo pa bo poskrbel za nadzor teh volkov v lovišču med individualnimi lovi ali pa med skupinskimi lovi in poskrbel za dokaze ki jih bo kasneje LD uporbila v postopku??
    Čuvaji?? se bodo prostovoljno izpostavljali tem volkom?? in tvegali zasebne tožbe?

    Fantje zadeva je zelo preprosta: manjka nam samo poštenosti potem pa razne pravilnike in organe sploh nebi potrebovali! Če nismo ljudje ni pomoči in tudi noben pravilnik nas ne bo rešil!! S tem pa tole zaključim!

    Lp!
    Res je že cajt, da me (nas) nehaš morit. Malo se sprosti in bo svet lepši .

  2. #52
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Kako veš da sem ciljal nate??

  3. #53
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Te poznam od kar si shodil sicer pa si napisal, da boš nehal, to ni tebi podobno.......

  4. #54

    Privzeto

    Jaz sem šel letos na vse skupne love pa še pripravnik nisem. Zadnji skupni lov v letu 2013 smo imeli pri lovski koči in je bilo za spremembo po jagi poskrbljeno tudi za postrežbo. Prišlo je veliko lovcev in dosti jih je ostalo tudi po jagi in sem pol vlekel na ušesa njihove lovske zgodbe. V prejšnjih skupnih lovih jih je prišlo nekaj manj, vendar se je poznalo. Ne vidim razloga, da lovec ne bi šel na skupni lov, ker je to meni osebno zelo lepa oblika lova. Se že veselim prihodnje jeseni.

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •