Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 228

Tema: Izbira kalibra ter modela prve puške

  1. #101
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Za vsako žival svoj kaliber pa bo... polna omara menjalnih cevi
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #102
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat mahrenberg je objavil: Pokaži objave
    Vsi vemo kaj je potrebno, za lovstko pravičen, smrtni strel..tud vsi vemo kam se strelja in kam so nas naučili streljat.
    O tem pa jaz nisem tako prepričan.

  3. #103

    Privzeto

    Časa imaš še dosti, zato preglej tolikor kot se da. Kot ti je že rws napisal, poglej še tikko. Titan 6 bo tudi zadovoljil vse potrebe in hkrati boš tudi ugodil forumašem, kajti obstaja možnost menjalnih cevi. Tako boš lahko kupil vse predlagane kalibre in čez čas ugotovil da je 9.3 super zadeva, ne pa strašni bavbav, pred katerim te strašijo ljudje, ki z njim še niso imeli opravka
    Pa če imaš kje možnost, poglej še za Heym in Haenel repetirke...

  4. #104

    Privzeto

    Za okrog 1000e se dobijo že lepe klasične puške, narejene po naročilu.
    Je pa zanimivo, v neki drugi temi je kar nekaj lovcev na vse pretege hvalile češko bokarico v kal. 7x57R. Tukaj pa je ni predlagal še nihče...

  5. #105

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Za okrog 1000e se dobijo že lepe klasične puške, narejene po naročilu.
    Je pa zanimivo, v neki drugi temi je kar nekaj lovcev na vse pretege hvalile češko bokarico v kal. 7x57R. Tukaj pa je ni predlagal še nihče...
    Jaz sem mu predlagal bokarico, par postov nazaj, pa ni nič odgovoril v temi in tudi ostali niso nič pokomentirali.

  6. #106

    Privzeto

    Ravno zato sem začel informacije zbirat toliko prej, da bom na koncu čim bolj informiran in se bom lažje odločil kaj vzet!
    Sem se pa 100% odločil za repetirno risanico

    Kako pa se kaj puške narejene po naročilu primerjajo z tovarniškimi (tu mislim natančnost, robustnost, teža ipd.)?

  7. #107
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    THEHUNTER malo se umiri. Tvoja vprašanja so čedalje bolj čudna...
    lp MAj

  8. #108

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave
    Ravno zato sem začel informacije zbirat toliko prej, da bom na koncu čim bolj informiran in se bom lažje odločil kaj vzet!
    Sem se pa 100% odločil za repetirno risanico

    Kako pa se kaj puške narejene po naročilu primerjajo z tovarniškimi (tu mislim natančnost, robustnost, teža ipd.)?
    Ko boš v roke prijel eno tovarniško in po naročilu boš takoj vedel, kaj sede v roke. Le tisti, za katerega je bila narejena mora biti čimbolj podobnih mer kot si ti. Če bi videl mojo bokarico, ki ima samo kopito predelano bi že videl kaj je za v roke vzet in kaj ne!

  9. #109
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    TheHunter dej si že enkrat dopovej, da na forumu ne moreš puško ne probat, ne prijet... ne ustrelit.
    lp MAj

  10. #110

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    TheHunter dej si že enkrat dopovej, da na forumu ne moreš puško ne probat, ne prijet... ne ustrelit.
    Razumem, saj sem napisal že zgoraj stokrat, da moram puško prijet v roke, tukaj me zanimajo le izkušnje drugih...

    Priznam, da sem napisal tudi kakšno neumno vprašanje... Tisto prejšnje od puške po naročilu pa je res malo tako , sem ga zdaj še enkrat prebral
    Če te pa motijo moja vprašanja pač ne beri teme.
    Last edited by THEHUNTER; 5. January 2014 at 18:16.

Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •