Stran 8 od 11 PrvaPrva ... 4567891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 104

Tema: Slika najdene krogle

  1. #71

    Privzeto

    Citat barnes je objavil: Pokaži objave
    Je nekoč en izkušen lovec rekel da 308 ni za drugo kot za vrabelne streljat(malo za šalo).
    http://www.youtube.com/watch?v=lokMnCmtsGA
    Malo za šalo.

  2. #72

    Privzeto

    Meril je za pleče, zadel pa v glavo...

  3. #73

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Meril je za pleče, zadel pa v glavo...
    Osnova za ta "hec"?
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #74

    Privzeto




    .30 DeepCurl 11,7 g ostala v srnjaku-ustreljen počez..

  5. #75

    Privzeto




    .30 DeepCurl 11,7g Jelen-hrbtenica, prednja noga :)

  6. #76

    Privzeto




    ostanek 7mm KS 10,5g :) ostal košuti v koži-čez plečeti

  7. #77

    Privzeto

    Tule se lepo vidi "kvaliteta" KS, saj je krogla slečena. Deep curl je cenejša vendar se je lepše odprla, ohranila več mase in plašč. Obe pa bi morale prestreliti.

  8. #78
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tule se lepo vidi "kvaliteta" KS, saj je krogla slečena. Deep curl je cenejša vendar se je lepše odprla, ohranila več mase in plašč. Obe pa bi morale prestreliti.
    Ma ne boš ti naših šentflorjancev prepričal, da je lahko nekaj, kar ni nemško in (hkrati) zelo drago, lahko tudi dobro
    Last edited by Robert91922; 23. December 2013 at 20:28.

  9. #79
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Robert91922 je objavil: Pokaži objave
    Ma ne boš ti naših šentflorjancev prepričal, da je lahko nekaj, kar ni nemško in (hkrati) zelo drago, lahko tudi dobro
    Ma jaz se z vami strinjam, da je deep curl odlična krogla, toda povejte mi v nabojih katere firme jih lahko nabavim, jaz si nabojev namreč ne polnim sam, kakor tudi ne večina lovcev.

  10. #80

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tule se lepo vidi "kvaliteta" KS, saj je krogla slečena. Deep curl je cenejša vendar se je lepše odprla, ohranila več mase in plašč. Obe pa bi morale prestreliti.
    Pri KS moreš to vzet v zakup, jaz sm že večkrat reko, da s tem strelam v bokarci sam zato, ker mi druge ne nesejo

    DeepCurl se odpre vzorno, dela kr vredi. Problem je ker se fejst odpre in jo zato ustavi kost ipd. Srnjak je bil pri iskanju ustreljen počez(stegno,vampi,pleče, pol se je pa po koži zapeljala okol plečeta:) ), jelenček je dobil strel nad lopatico v hrbtenico in pol po drugi strani po prednji taci dol, in je nek v kosteh ostala..

    Morem najdit še več kugl.. nekje so :)

Stran 8 od 11 PrvaPrva ... 4567891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •