Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: 10.seja Komisije za lovsko strelstvo

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto 10.seja Komisije za lovsko strelstvo

    Organizirali so si sejo v Polomu v soboto ob 7h zjutraj, da so si lahko obračunali potne stroške za odhod na lov v LPN Žitna gora..

    Lov v LPN s katerim upravlja ZGS je organiziral Matija Janc, član komisije. (tako piše v zapisniku)

    Mogoče bi LZS rabila še eno Komisijo za posebne potrebe...

  2. #2

    Privzeto

    To je pa ja za pohvalit. Rana ura, zlata ura.

    Menda ne dvomiš, da so bili na sestanku polno produktivni?

    Kam pa pridemo brez privilegijev? Saj potlej bi bilo pa res čisto brez veze biti lovski funkcionar. Kako je bilo pa z udeležbo?
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #3

    Privzeto

    Pred enim letom bi to novico raztrgal, tako bi me jezilo. Danes je samo bežna novica. Povejte mi kje tega ni. Če so pri velikem koritu, hočejo še večjega.

    Sami strelci smo si krivi, da imamo tako strelsko komisijo.

  4. #4

    Privzeto

    Sem preveril in vidim, da je bila udeležba v celoti popolna. Nihče ni manjkal. Vsaj piše ne. Pohvalno!
    Situacija se jim izboljšuje. Kot je razvidno iz dokumentov na portalu LZS, so bili tako pridni, da so 8. in 9. sejo kar preskočili. Tako kot tisti ta najbolj pridni in pametni učenci v šoli, ki razred preskočijo.
    Ampak kaj opažam. Saj to ni samo komisija. Bili so še posebni povabljenci. Zaslužni za ???
    Jst bi tud!!!! Jst bi tud!!!
    A Klemenčič&co še delajo? Smo pa res Pavlihova združba.

    Upam, da se bodo še v Lovcu pohvalili in lepo skupinsko poslikali. Bodo za v okvir!

    Mimogrede, koliko je letos članarina za LZS?
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #5

    Privzeto

    Mislim da 55€

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •