Stran 3 od 29 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 283

Tema: Igrice KZS

  1. #21
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    heroj Janko Premrl Vojko preden je umrl.....tovariši...samo če bomo složni bomo zmagali.........

    Spoštovani lovski kolegi ......odgovor ni potreben.[/QUOTE]

    Se popolnoma strinjam. Bili so složni, so zmagali in počistili. Zdaj pa samo vrstni red zamenjati pa bo.

  2. #22

    Privzeto

    NO KZS je še dodatno poslal dopise, kateri so nenamerno izpadli.
    Prekopirano iz portala moj pes.
    - Dopis Nadzornega odbora članicam KZS (.pdf)
    - Ugotovitve NO - 4. in 5. stran zapisnika 2. seje NO (.pdf)
    - Odgovor KZS Nadzornemu odboru (.pdf)
    - Pravno mnenje odvetniške pisarne Csipo in Kozamernik (6. 11. 2013, pdf)
    - Pravno mnenje odvetnice Danile Žorž (8. 11. 2013, pdf)

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    25

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Se opravičujem za pravopisne napake, ker sem pisal iz mobilnika. Branko T., vse kar si napislal v priporočilu za mene je do zadnje pike resnično. Glede pogojev za krvosledce sem do takrat imel s stirimi psi opravljeno državno tekmo in vse s I.n.r.
    To kar ti navajaš Black LKD-ji ne potrjujejo temveč VK. V LKD po PSD potrjujemo aktivnosti osameznika. Te pa sem napisal, kot mi je naročil predsednik strokovnega seta, čeprav sem za večino prvič slišal.

    lp
    Brane

  4. #24
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Brane, nekaj me zanima. Ali si ti že sodnik?, ker koliko sem pregledoval sezname te nisem našel na nobenem. Kolikor vem nisi uspel opraviti osnovnega testa. Trenutno pa so testi še veliko težji kot pred leti, vendar če ima še kdo željo biti sodnik se je zdaj potrebno kar potruditi baje. Kakšni so sedaj pogoji da sploh greš za sodnika?

  5. #25

    Privzeto

    Zašli z teme.
    Pisali smo konkretno o predsedniku komisije za lovsko kinologijo na LZS, ki je kršil /oz. kod je sedaj moderno reči - se je znašel/, kar dosti Zakonov, predpisov, predvsem pa Etični kodeks slovenskega lovca. Pa nihče ne odreagira na LZS, na KZS !!!
    Glede Braneta, je pa desna roka tega predsednika in tajnik te komisije.

  6. #26

    Privzeto

    Citat Rusevec je objavil: Pokaži objave
    ... Pa nihče ne odreagira na LZS, na KZS !!!
    ...
    Kolikor sledim, so nekaj govorili okoli tega: http://www.lovska-zveza.si/dokumenti...0seja%20UO.pdf
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #27

    Privzeto

    Ena izmed malih neresnic (laži) J. Šumaka, ki so navedene v Zapisniku LZS z 30.9.2013 "J. Šumak je povedal, da na KZS ni tekel noben postopek zoper njega, je pa potrdil dejstvo, da mu je KZS vročila sklep o prekinitvi pogodbe o sodelovanju - kinološki sodnik."

    Kolikor je znano o tej zadevi, je bil J. Š. pred sestankom na LZS, za razjasnitev "primera naravne sledi" na "razgovoru" na KZS pri komisiji, ki so jo sestavljali člani (lovski del) KSV in določeni člani UO KZS. Če držijo govorice, se je na tem "razgovoru" dokaj nekulturno (primitivno) obnašal. Podpredsedniku iz lovskega dela UO KZS naj bi med drugim rekel, da ga "lahko prime" in se prijel za mednožje. Upamo, da bo UO KZS "izpeljal" vse postopke zoper tega gospoda, kar pomeni da bo zoper njega podal tudi predlog za uvedbo disciplinskega postopka. Enako bi moral UO KZS narediti tudi v primeru kinološke sodnice.

  8. #28
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat Rusevec je objavil: Pokaži objave
    Zašli z teme.
    Pisali smo konkretno o predsedniku komisije za lovsko kinologijo na LZS, ki je kršil /oz. kod je sedaj moderno reči - se je znašel/, kar dosti Zakonov, predpisov, predvsem pa Etični kodeks slovenskega lovca. Pa nihče ne odreagira na LZS, na KZS !!!
    Glede Braneta, je pa desna roka tega predsednika in tajnik te komisije.
    Se opravičujem za zgrešeni znak. A potem je pa to vse iz prve roke. Kršenje zakonov in predpisov me niti ne motijo, ker se povsod kršijo, ampak da je kršil Etični kodeks mu pa zamerim.

  9. #29
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Ga ni lepšega ku

  10. #30

    Privzeto

    No žal te moram Pinkfloyd razočarati, kajti moje mnenje ni, da peremo umazano perilo, ampak da seznanimo širšo slovensko lovsko javnost o nepravilnostih v kinologiji (lovski), kajti ti podatki so se dogajali pred leti, sedaj pa so prišli na površje. Vse navedbe so na papirju /zapisane/- torej ni nič namišljeno in zlonamerno predstavljeno. Žal so vsi dokumenti tako na KZS in LZS - žal potem ugotavljamo /na linku, ki ga je dal Sršen/, kako predsednik LZS izjavi, da ima taisti predsednik vso podporo in kako je dober /in vsak si lahko ustvari svoje mnenje/.

Stran 3 od 29 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •