Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: Ptice streljajo, mar ne?

  1. #1

    Privzeto Ptice streljajo, mar ne?

    A tudi žerjave?

    Kaj si mislite o teh besedah iz uvodnika svežega Lovca?
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #2

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Kaj si mislite o teh besedah iz uvodnika svežega Lovca?
    Najbolje nič misliti. Saj druge plačamo, da mislijo namesto nas.

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Najbolje nič misliti. Saj druge plačamo, da mislijo namesto nas.
    Problem je samo v tem, da v napačno smer. Zato je svojo glavo še vseeno dobro vklopiti.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #4

    Privzeto

    V mojem postu nisi zaznal ironije. To je navidezna nevednost. Se včasih obnese.
    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Zato je svojo glavo še vseeno dobro vklopiti.
    Zakaj je potem bolje, če o tem misliš z svojo glavo? Če boš kaj spremenil imaš vsekakor tudi mojo podporo.
    Last edited by alojz1; 6. June 2013 at 14:37.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    V mojem postu nisi zaznal ironije. To je navidezna nevednost. Se včasih obnese.

    Zakaj je potem bolje, če o tem misliš z svojo glavo? Če boš kaj spremenil imaš vsekakor tudi mojo podporo.
    Sem zaznal ironijo. Pa sem vseno moral bleknit.
    No brez da človek poskusi se ni da vedeti, če se kaj da spremenit. Bom računal nate
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #6

    Privzeto

    Evo to je to v Slovenskem lovstvu. "Če boš kaj spremenil imaš mojo podporo".
    Ne, da dajmo skupaj stopit, ne, ne. Ampak, ko boš spremenil, sem pa še jaz zraven.
    Alojz nič nimam proti tebi, samo izjava je pa tipična lovska.
    Zato pa imamo kar imamo.

  7. #7

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Zato pa imamo kar imamo.
    Že leta in leta spremljam tvoj boj na področju strelstva. Si kaj spremenil?
    Spremenila je narava in si sedaj oldtimer.
    Kot je rekel vzornik našega šefa. Samo revolucija naredi spremembe. In to krvava.
    Ampak zato je treba najti pravi trenutek. Tito ga je. Tisti vzornik pa ne.
    Last edited by alojz1; 6. June 2013 at 14:56.

  8. #8

    Privzeto

    #Že leta in leta spremljam tvoj boj na področju strelstva. Si kaj spremenil?#

    Točno, popolnoma nič. Pa veš zakaj ne. Ker sem sam.

    Čisto tako kot si rekel: Ko boš spremenil, sem ob tebi.

    Alojz, pa ne me narobe razumeti. Nič nimam proti tebi, če si to tako razumel, se ti opravičujem, le stavek je bil dober in življenjski (lovski)

  9. #9

    Privzeto

    Pero, se razumeva. Tudi jaz sem veliko tega izkusil na svoji koži. Sem bil dolgo aktiven v strelstvu. Ko se ni dalo. Pa smo v mojem predsedniškem mandatu vse tekme v sezoni(okrog 50) zmagali. Do državnega (Jugo) prvenstva. Potem so dobili apetite drugi pa sem zaključil. To je kot v vojni. Heroji niso tisti, ki se borijo. Ampak tisti, ki so pri koritu.

  10. #10

    Privzeto

    Sem pa članek še enkrat prebral. Mislim, da je varstvo narave kar dobra niša za zaslužek in vsiljevanje svojih interesov, kar DOPS z pridom izkorišča. Ampak MI smo jim to velikodušno porinili v roke. Sedaj pa jamramo, ko to isto društvo išče somišljenike v naših vrstah. Pa veliko jih bo našlo. Tistih razočaranih in nezadovoljnih. Zato ne vidim luči v tunelu. Naša samopašnost nas bo tudi pokopala. Številčnost divjadi bo regulirala farmacija. Lov bo le spomin na neke barbarske čase.
    Sedaj pa navalite z svojimi pogledi.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •