Stran 16 od 37 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 369

Tema: Ameriške risanice

  1. #151
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Steyr.... še en dokaz da plačujemo predvsem znamko, ne pa kvalitete, ki jo predstavljajo.

  2. #152

    Privzeto

    Kako bi se obnesel Karabin Ruger R2 American Synthetic Compact 308 Winchester ki ima dolžino cevi 457 mm za pogone?
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #153

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Kako bi se obnesel Karabin Ruger R2 American Synthetic Compact 308 Winchester ki ima dolžino cevi 457 mm za pogone?
    Za na tarčo na 100 m se nedvomno obnese dobro v navezi s širokotnim hawkejem.
    Malo samohvale...bolje se je odrezal od blaserjev in titanov v navezi s swarovskimi na letošnjem preizkusu. Je pa res, da ena lastovka še ne pomeni pomladi...
    Mislim da bo tudi za na pogone super, če bo le krogla pravi čas na pravem mestu!

  4. #154

    Privzeto

    Ni samohvala. Je le potrditev tega kar večkrat ponavljam.
    Kdor zna lahko tudi z cenejšim orodjem doseže več kot tisti ki imajo denar, znanja pa včasih zmanjka.

  5. #155

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Steyr.... še en dokaz da plačujemo predvsem znamko, ne pa kvalitete, ki jo predstavljajo.
    Priznane znamke so ti predrage, poceni (Ruger) ti pa ni všeč, ker je 5 minut dela za pobrusit nabojnik

    Sam imaš potem sigurno zastavo in češko bokarico- aja pri češki bokarici se lomijo igle
    Lp

  6. #156
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Priznane znamke in komu priznane je vprašanje. Mene osebno ne moti Fičo če počasi pa dobro pelje pa čeprav je treba karburator nastavit. Me pa zelo zmoti da mercedes slabo kleple... ker je mercedes mnogo več in v ustih in v zadnjem žepu. Ustvari je pa vse isto sranje če se vpraša dobrega šoferja.

  7. #157

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Ustvari je pa vse isto sranje če se vpraša dobrega šoferja.
    Žebljica na glavico
    Točno tole je namen te teme
    Lp

  8. #158

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Kako bi se obnesel Karabin Ruger R2 American Synthetic Compact 308 Winchester ki ima dolžino cevi 457 mm za pogone?
    Jaz sem lani za brakade nabavil Ruger American Compact 308win ker mi je škoda po grmovju vlačit puško za par k€. Puška je za ta denar super, na njej mam zmontirano piko Zeiss compact point, vseeno pa je ne morem primerjat z Blaserjem ali Sakojem(imam obe).

  9. #159
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat JevŽ je objavil: Pokaži objave
    Priznane znamke so ti predrage, poceni (Ruger) ti pa ni všeč, ker je 5 minut dela za pobrusit nabojnik

    Sam imaš potem sigurno zastavo in češko bokarico- aja pri češki bokarici se lomijo igle
    Imel sem 3 Zastave, vse brez napak, za tisti denar vrhunske puške.

  10. #160

    Privzeto

    Citat JakaJ je objavil: Pokaži objave
    ... Puška je za ta denar super, na njej mam zmontirano piko Zeiss compact point, vseeno pa je ne morem primerjat z Blaserjem ali Sakojem(imam obe).
    V čem je ne moreš primerjati?
    V praktičnosti? V natančnosti? V zanesljivosti? V priročnosti? V čem drugem?
    Če nekaj primerjamo, se moramo vprašati po elementih, ki jih bomo primerjali!
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 16 od 37 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •