Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 68

Tema: Optika VIXEN

  1. #21

    Privzeto

    brenneke še malo pa boš trdil, da je fičo enako dober kot mercedes.....res pa je da z obema prideš na cilj, vprasanje je kako smo posamezniki zadovoljni in koliko si lahko privoščimo. Vsak pa svojega konja hvali, pa naj bo še tako.....

  2. #22

    Privzeto

    Citat pzaksek je objavil: Pokaži objave
    brenneke še malo pa boš trdil, da je fičo enako dober kot mercedes.....res pa je da z obema prideš na cilj, vprasanje je kako smo posamezniki zadovoljni in koliko si lahko privoščimo. Vsak pa svojega konja hvali, pa naj bo še tako.....
    Postavil si slabo primerjavo. Primerjal sem kvečjem volkswagna in audija. Pa si sploh že videl vixna? Meni deluje tako kot da si imel le prestižne daljnoglede.

  3. #23

    Privzeto

    Zgleda da se slovenskemu puškarstvu obeta zelo svetla prihodnost
    Pa če se boš res odločil za poklic puškarja ti svetujem da se izšolaš pri Glančniku v borovljah. Medtem ko boš pometal delavnico te bo gospa Glančnik kaj naučila glede krogel,smodnika.....
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #24

    Privzeto

    meni zelo prav pridejo sejmi, da lahko primerjam med sabo posamezne stvari. Je pa res, da z vixenom nisem streljal ali kaj več,....

  5. #25

    Privzeto

    meni zelo prav pridejo sejmi, da lahko primerjam med sabo posamezne stvari. Je pa res, da z vixenom nisem streljal ali kaj več,.... en podpis pod ježa

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave
    Tocno tako!
    Brezveze se kregat kaj je boljse kaj je slabse...

    Vendar za ta denar, poreklo iz japonske, kvaliteta slike ipd. je vixen new foresta vreden razmisleka .. na zacetku sem ga tudi sam odvracal dokler ga nisem primel v roke .. tisti ki se odloca za nakup dvogleda do 500€, naj razmisli o njem, ne bo vam zal. Naj se povem da je model 8x42 pod 300€… in sem 100%, da je za ta denar prakticno nemogoce dobit boljsi dvogled v modelu 8x42!
    THEHUNTER a morda ti te daljnoglede prodajaš??

  7. #27

    Privzeto

    Thehunter: Vixen je najboljši
    Sosed: jaz imam Svarovca in je boljši
    Thehunter: ni boljši, samo 3x dražji je. Sem bil včeraj v planini in sem z Vixnom videl kako z svojo ženo sexaš za najino ograjo.
    Sosed: ja res je dober. Ampak ,če bi imel svarovca bi videl, da je bila tvoja, ne moja.

    Sicer star ampak aktualen.

  8. #28

    Privzeto

    alojz1 mogoče star sam mene si pa nasejal

  9. #29

    Privzeto

    Vi ljudje ste pa res malo neumni. Ne morete nekaj zagovarjati kar še sploh niste imeli, sploh pa ne primerjati. Raje si za začetek poglejte kakšne teste na netu, potlej pa pametujte.

    Se pa res ne da nič pametnega zmeniti z vami. Res ne vem ampak se mi zdi, da samo iščete kje piše brenneke in hitro nekaj nabijate kar sploh ni res.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Brenek, ne sekiraj se, se boš že navadil.

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •