Rezultati 1 do 10 od 25

Tema: Poti in stranpoti slovenskih "naravovarstvenikov"

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Poti in stranpoti slovenskih "naravovarstvenikov"

    Nima se smisla obremenjevati, vendar očitno ima frajla in njeni pajdaši dovolj časa in denarja, da si take izmišljuje. Pa da je pri nas kriza.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Prijetno branje vam želim!

  2. #2

    Privzeto

    Prepeličar, pa se bi mogli ne samo zaradi tega primera ampak tudi zaradi mnogih drugih, saj nam je s takimi besedami in zavajanji ne seznanjene in naivne javnosti narejeno dosti slabega!
    Vsi vemo, da je za tako mnenje javnosti glede nas veliko pripomogla LZS saj ne naredi nič na tem področju! Pa tudi mi sami smo pripomogli k temu, saj dopuščamo, da je med nami cca 20-30% takih, ki nikakor ne sodijo med nas s svojim obnašanjem in dejanji.
    Moje osebno mnenje je tako: spoštujem mnenje vsakega pa kakršno pač že je, ampak samo do takrat, ko ga le ta ne začne vsiljevati meni ali drugim osebam.

    Za take fanatike, ki sodelujejo v takih diskusijah s svojimi fanatičnimi mišljenji imam lepa vprašanja in prišel bo čas, ko jim jih bom lahko zastavil na javnem mestu, potem me pa zanima kakšni bojo odgovori.

  3. #3

    Privzeto Spreobrnjenje

    LZS bi lahko organizirala tečaje za spreobrnjenje fanatičnih vegetarijancev in nasprotnikov lova: Za 14 dni bi jih poslali na Yukon, Nunavat, NWT ali Grenlandijo pa naj tam širijo svoja prepričanja domačinom, ki žvečijo surovega tjulnja ali kitovino.

    Ni zime za eskime!

    Takoj doniram v sklad če se kaj takšnega organizira

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Takoj doniram v sklad da se deratizira ta črna podgana, ki ne ve kam bi se še usrala !!! Sm se prov mal razkuru ...
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  5. #5

    Privzeto

    Ornk si se ti razkuril a pa je bilo vredno?A ima sploh kakšen smisel?

  6. #6
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    dej Tarfila bod mal tih !
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •