Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 50 od 50

Tema: Privatizacija vode

  1. #41

    Privzeto

    http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-...a2.158196419;;

    O praksi s privatizacijo vode v svetu na 3:40.

  2. #42

    Privzeto

    In ravno ta denar iz državnih podjetjih je največkrat predmet korupcije, speljan in počrpan v davčne oaze.
    Kot da bo s privatnimi podjetji kaj drugače, dej se zresn.

  3. #43
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    NeverLand
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Se bom prekršil in se še enkrat, tokrat res zadnjič oglasil, saj je več ali manj vse pojasnjeno v mojih prejšnjih postih...

    Breza, me veseli, da je vsaj en ta tem forumu, ki uspe podvomiti v navedbe naših provincialnih strokovnjakov. Kot vidiš, se je proti privatizaciji angažirala cela vojska ljudi, ki v naših medijih dobivajo ogromno medijskega prostora, kjer zavajajo brez kakršnih koli uradnih študij in brez možnosti, da bi se drugačemisleči protikandidati soočili z mnenji. Organizirajo se tudi okrogle mize enakomislečih "strokovnjakov". Se ti to zdi normalno? Meni se ne zdi. Vse skupaj ena velika kolektivna norost, ki izvajajo naši provincialci, ki dobijo izpuščaje, ko slišijo heretične besede kapital, privatizacija. V bistvu je za njih tematika zelo ideološka, takrat pa seveda pozabijo na svojo glavo. Razloge sem opisal že nekaj strani nazaj.

    Sršen, saj sem vedel, da se boš prvo spotaknil ob heretično ustanovo kot je CB, samo moraš vedet, da gredo bankirjem številke bolje od rok kot provincialnim ekologom. S podatki se pa bolje potrudi naslednjič, ker vas ne mislim poučevati še osnov tržnega gospodarstva.

  4. #44

    Privzeto

    Kot vidiš, se je proti privatizaciji angažirala cela vojska ljudi, ki v naših medijih dobivajo ogromno medijskega prostora, kjer zavajajo brez kakršnih koli uradnih študij in brez možnosti, da bi se drugače misleči protikandidati soočili z mnenji.
    Očitno se protikandidati nočejo soočati z mnenji če je bilo potrebno brez javne razprave podpreti evropsko direktivo. Zakaj potem okoljsko ministrstvo ne želi komentirat teh zadev in prelaga odgovornost na finančno ministrstvo.
    Mogoče zato ker so upali da bo šla zadeva skozi brez večjih težav oz. kakršne koli zainteresiranosti javnosti za to zadevo ob obilici drugih težav v RS in je sedaj pi*****ja ko so se ljudje končno zbudili preden je načrt uspel.

  5. #45

    Privzeto

    Voda je preveč pomemben vir življenja, da bi jo zaupali privat rokam in tujim korporacijam. Slovenija je polna dobre (pitne) vode. V tujini se to zavedajo, zato verjamem, da je polno takih, ki bi se z velikim veseljem polastili naših virov vode. Temu se moram odločno zoperstaviti!
    Lakotnik, mene, žal nisi z nobenim argumentom prepričal, da bi s tem ukrepom (privatizacijo vode) bili kaj na boljšem. Zelo me žalosti, da je bilo na skrivaj sprejeto to, da se bi lahko vsa zadeva sprivatizirala. Bilo bi koristno, da se objavi, kdo vse je bil prisoten ob tem in kdo je dal zeleno luč, da se bi ta postopek brez javne obravnave izpeljal. Imena teh ljudi, podjetij,... je potrebno objaviti, da se ve kdo je za tem stoji.
    Voda je preveč pomembna in v svetu se zaradi vode tudi bijejo vojne, zato jo moramo zadržati zase in jo nikakor ne privatizirati.

  6. #46

    Privzeto

    Citat Lakotnik je objavil: Pokaži objave

    Sršen, saj sem vedel, da se boš prvo spotaknil ob heretično ustanovo kot je CB, samo moraš vedet, da gredo bankirjem številke bolje od rok kot provincialnim ekologom. S podatki se pa bolje potrudi naslednjič, ker vas ne mislim poučevati še osnov tržnega gospodarstva.
    Uffff,pa ja menda ne mislišnaših bankirjev

    lp

  7. #47
    žandar Guest

    Privzeto

    Pariz, Berlin,grki, portugalci,angleži itd. itd. so se krepko opekli ob privatizaciji virov pitne vode, Nizozemska in Italija sta se že izrekli proti privatizaciji, več kot milijon ljudi po Evropi je v kratkem času zbralo podpise proti evropski direktivi in še in še, ti Lakotnik pa govoričiš o provincialnih strokovnjakih,in strankarsko zavedenih ki da širijo paniko in krivo vero , oz. nimajo pojma o sreči, ki nas čaka ob privatnih upravljalcih na.ših virov pitne vode.

    Ne morem verjeti, da nisi podatkov o tem o čem pišem na začetku prečital, gledal in slišal vskoraj vseh občilih v katerih, vsaj jaz, nisem zasledil niti ene pozitivne ocene o preteči privatizaciji vodnih virov in če nisi lobist ali vsaj njihovo orodje, potem pa res več ne vem kaj te vodi v tvojem prepričanju, da so vsi ti nasprotniki v zmoti, le ti imaš prav.

  8. #48

    Privzeto

    Lakotniki!

    [IMG][/IMG]

  9. #49

    Privzeto

    Oddaja Globus o vodi, privatizaciji in peticiji: http://tvslo.si/predvajaj/globus/ava2.159808538/
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #50
    žandar Guest

    Privzeto

    Bravo sršen!

    Zgrešil sem Globusovo oddajo o vodi in sem ti zelo hvaležen za ta link. Upam, da si ga je ogledal lakotnik, ker skoraj ni več kaj dodati, razen, da pozornost ob poskusih globalnega kapitala nikakakor ne sme popustiti.

    Ob poslušanju komisarjevega pojasnjevanja, da je on pravzaprav na strani nasprotnikov privatizacije vode, se mi je utrnila solza

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •