Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 76

Tema: Stara - rabljena optika

  1. #51

  2. #52

    Privzeto

    Ne, ni. Poglej ceno par ur pred koncem dražbe! Sedaj traja še 7 dni in se je že 69 ljudi potegovalo za njega.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #53
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    To je dražba. Trenutna najvišja ponudba znaša 581€, do konca dražbe pa je še 7 dni. Sigurno ne bo šel za tako majhen denar.

    (me je Ganges prehitel :D)

  4. #54

    Privzeto

    Se mi je zdelo, da mora bit kaj takega
    Mi je kar čeljust dol padla ko sm vidu to ceno, pa čist nov skoraj

  5. #55
    Član od
    Oct 2010
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    45

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    To je dražba. Trenutna najvišja ponudba znaša 581€, do konca dražbe pa je še 7 dni. Sigurno ne bo šel za tako majhen denar.

    (me je Ganges prehitel :D)
    Res je,da je trenutna cena 581 eurov. Verjetno pa je dejanska vsota, ki jo je postavil tisti ki draži, kar nekaj eurov višja.
    Stvar je v tem: ko dražiš, ostali vidijo ceno, ki je le za eno enoto višja od prejšnje ponudbe in ne dejanske(npr. prejšnja ponudba 550, ti dražiš 1000, nova cena 560<---Če hočeš preseči:cena 1010)

  6. #56

    Privzeto

    Citat nejcp je objavil: Pokaži objave
    Stvar je v tem: ko dražiš, ostali vidijo ceno, ki je le za eno enoto višja od prejšnje ponudbe in ne dejanske(npr. prejšnja ponudba 550, ti dražiš 1000, nova cena 560<---Če hočeš preseči:cena 1010)
    Zelo razumljivo
    Tebe je kar škoda. Lahko bi bil učitelj.

  7. #57
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat nejcp je objavil: Pokaži objave
    Res je,da je trenutna cena 581 eurov. Verjetno pa je dejanska vsota, ki jo je postavil tisti ki draži, kar nekaj eurov višja.
    Stvar je v tem: ko dražiš, ostali vidijo ceno, ki je le za eno enoto višja od prejšnje ponudbe in ne dejanske(npr. prejšnja ponudba 550, ti dražiš 1000, nova cena 560<---Če hočeš preseči:cena 1010)
    Ja, vem da je tako. Ampak če bi bilo dražbe zdaj konec (recimo), bi daljnogled šel za 581€.

    Tudi sam sem za eno stvar ponudil 150€, dobil sem pa za 130.

  8. #58

    Privzeto

    Aha tako torej to gre , Nisem ravno mojster dražb tako, da hvala za informacije

    Koliko pa je varno kupovat prek inteneta iz tujine? Pri takih vsotah, se meni zdi malo tvegano, še posebej ko je plačilo vnaprej

  9. #59
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    V čem pa si mojster ?

    Na vsa tvoja vprašanja je bilo že odgovorjeno.

    Malo poišči in preberi splošne pogoje na Egunu.

  10. #60

    Privzeto

    Zgleda da res noces in noces nehat z podje...

    Povej mi, zakaj isces napake na drugih, sebe pa ne pogledas? Ko se bos to naucil te bodo ljudje imeli rajsi pa tudi sam bos bolj miren

    Pa se zasebno sporocilo sem ti poslal, da bi se koncno nehala kregat. A zgleda da je tezko odgovorit..

    Drugim frumasem pa se oproscam za izventematsko vsebino posta.

Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •