Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Zahvala

  1. #11
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Že tako pozitivno mnenje o optik-trade, se je danes še izboljšalo, ko me je doma pričakal paket.

    Pred približno mesecem dni sem se pri Teodorjem oglasil za pogledat dve optiki ki me posebej zanimajo in izkoristil sem priložnost za poslat dvogled Leica Geovid 8x56 na servis, ker se mi je na levem okularju v prazno vrtela regulacija izostritve, pa še objektiv je bil na eni strani udarjen... Teeodorju sem rekel, da bi rad da se težava na okularju odpravi ne glede na to ali bi moral plačati...

    Danes pa je sledilo presenečenje, ko sem na dom dobil paket od optik tradea, ki je vseboval čisto nov daljnogled z garancijo, ker se je Leici bolj splačalo ga zamenjati kot popraviti. Nevem sicer zakaj, vendar mi niso niti poštnine zaračunali...

    Nevem če je zahvala dovol!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Nevem če je zahvala dovol!
    Ni, enga ta vijolčnega mu pošlji nazaj, poštnino pa lahko odbiješ.

  3. #13
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ja, takšen je Teodor...


  4. #14

    Privzeto Hensolt Wetzlar

    Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal Teodorja za nasvet.

    Imam dvogled wetzlar hensolt 7x50, ki je prišel k hiši kot dediščina in ima zato spominsko vrednost. Star je mislim da 35+ let, vendar ima še vedno izvrstno sliko in zato še tudi uporabno vrednost, saj ga trenutno uporabljam za lov namesto bushnela, ki ni zdržal niti 5 let.Popraviti bi bilo treba edino nastavitev dioptrije, ki se ne da več obrniti in pa verjetno ne bi škodilo kakšno čiščenje leč, da bi bil za naslednjih 35 let.Prosim če priporočiš kakšnega optika, ki bi to uredil.

  5. #15
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    V Sloveniji je sicer nekaj mojstrov, ki znajo popravljati daljnoglede in sicer:

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Prav tako podobna popravila opravlja mojster xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


    Drugih možnosti za popravilo Hensolda pa skoraj ne poznam, saj jih je nekaj let nazaj kupilo Kanadsko podjetje Casidian in ne vem več ali imajo še v Evropi servis.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Še en kontakt v LJ, preizkušeno dober. xxxxxxxxxxxxxx

    Glede namesto objave, pa dvomim da ga boš sploh uspel najti.

  7. #17

    Privzeto

    Fantje, brez zamere, vem da so bili napotki dobronamerni, vendar, če hočemo s tem portalom kdaj priti na zeleno vejo, ne smemo podpirati brezplačne reklame, zato svetujem, da dotičnemu pomagata preko zasebnih sporočil.

    Lep vikend vama želim!

    admin, Marijan Likar
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  8. #18

    Privzeto

    Fanta, najlepša hvala za odgovore, vendar vaju prosim da mi pošljeta na zs, da ne bomo tukaj delali brezplačnih reklam, kar seveda ni prav.

    Hvala že vnaprej za odgovor.

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Trojane
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Ko smo že pri zahvalah.

    V imenu Lovske družina Vransko velja iskrena in močna zahvala podjetju Optik trade, ki je eden izmed vodilnih, če ne glavni sponzor naše prireditve "srečanje ob velikonočnem pirhu". Z nami sodeluje že od prve tekme in nam je do danes še vedno zvest. Vedno znova nam pripravi kakšno presenečenje in z predstavitvijo izdelkov prav popestri dogajanje na tekmovanju.

    Kolegi lovci veseli smo lahko da imamo v naši "dejavnosti" ljudi kot je Teodor, ki verjamejo v uspeh takšnih prireditev in so pripravljeni sodelovati pri takšnem združevanju.

    Teodor najmanj kar lahko je to, da dam v ponedeljek za pir!
    Der Jäger, der nicht säuft,
    Der Hund, der nicht läuft,
    Und das Mädchen, das nicht stille hält -
    Das sind die drei größten Wunder der Welt!

  10. #20
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Zverina najlepša hvala za tako lepo zahvalo. Tudi jaz se že veselim vaše tekme, saj mi je vsemi tekmami, ki jih vsako leto obiščem ena najljubših. Tako zaradi tekme, še bolj pa zaradi družbe. :)

    Za vse ostale, ki pa boste prišli se bomo pa potrudili, da bo naša stojnica polna zanimivih produktov.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •