Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Zahvala

  1. #1

    Privzeto Zahvala

    Ker nisem našel teme kjer bi objavil spodnje besede, sem se odločil, da jih objavim tukaj.



    Zahvala!


    Ker sem se pred kratkim odločal za nakup strelnega daljnogleda, sem se odločil, da sedaj podam tele besede glede na to, kar mi je bilo omogočeno!

    Ker sem bil v dilemi, kateri daljnogled izbrati izmed dveh, sem med drugim povprašal tudi Optik-trade za mnenje in nasvete. In lahko rečem, da sem bil z odgovori Optik-trade na vsa moja vprašanja najbolj zadovoljen, saj sem pridobil vse zahtevane odgovore, kateri so bili strokovni in tehnično podkovani.
    Po večkratnem pogovoru preko ZS mi je sam predlagal, da se dobiva v Ljubljani na predstavitvi daljnogledov Z....., ter rečeva kakšno več o izbranih dveh daljnogledih ter ju tudi preizkusiva v naravi. Omenjenega dne sva se tudi dobila in kar nekaj besed rekla na to temo, ker pa naju je tisti dan preganjal čas in nama ni bilo omogočeno preizkusiti daljnogledov v mraku, sva se dogovarjala, da se dobiva naslednji teden, da ju preizkusiva v večernih urah v našem lovišču.
    Kljub temu, da sem Optik-trade takrat seznanil, da ni zagotovila, da bom nakup opravil pri njemu, je brez obotavljanja predlagal termin preizkusa, s katerim mi je omogočil primerjavo med obema daljnogledoma od dnevne svetlobe do teme.
    Zato se kljub temu, da nakupa nisem opravil pri njem, glede na zgoraj opisano izkušnjo še enkrat zahvaljujem Optik-trade za podane odgovore in omogočen preizkus!

    Glede na izkušnjo z Optik- trade ga priporočam vsem, ki potrebujete nasvet ali mnenje pred nakupom in lahko rečem, da je malo takih trgovcev, ki so tako velikodušno pripravljeni pomagati pr izbiri.

    Hvala!

    Lp
    šakal

  2. #2
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Ta objava me je zelo pozitivno presenetila in je po svoje potrditev, da je naš koncept dela pravi. Veliko truda vlagam/mo v to, da je naše vedno svetovanje korektno in objektivno pa čeprav to ne vodi nujno vedno k naši prodaji.

    Šakal upam, da se še kdaj srečava, do takrat pa dober pogled.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  3. #3
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    No, tudi jaz bi se rad zahvalil Optic-trade-u. Prosil sem ga za orodje za lepanje (za vsak slučaj, če ga bom potreboval pri montaži). Ponudil mi ga je brezplačno skupaj s pastami za brušenje in mi ga poslal tudi na želen naslov.

    Trgovec, ki zna svetovati in ponudi tudi kaj brezplačno. Vse pohvale!


    Oddolžil sem se mu z reklamo in nekateri so pri njem že kupili optiko.

  4. #4
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Najlepša hvala za pohvalo in dobro besedo. Tako pozitiven odziv res cenim/mo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Tudi jaz moram v to temo nekaj dodati.

    Optik Trade-u se najlepše zahvaljujem za dobro svetovanje pri nakupu nove strelne optike. Znal mi je argumentirano odgovoriti na vsa vprašanja, predstavil mi je svoje izkušnje z določenimi optikami, obenem pa je imel še najboljšo ceno. Ne pri drugih trgovcih iz naše države, niti pri tistih tujih, ki prodajajo prek interneta, nisem našel željenega daljnogleda po nižji ceni.
    Pa še nekaj moram posebej poudariti. Kupil sem daljnogled in montažo, plačal vse skupaj po predračunu. Nato me je obestil, da mi je na predračunu zaračunal preveč, in da mi bo del denarja vrnil. Pa jaz niti nebi nikoli pomislil, da bi bila cena lahko nižja. Na predračunu se mi je zdela vredu in sem se strinjal z njo. On pa mi je samoiniciativno vrnil razliko. Pa ne govorim tukaj o rangu 10 EUR, ampak rangu 100 EUR. Kateri trgovec bi še to storil? Zato: Vsaka čast Optik Trade, ker je pošten in se spozna na svoj posel. Priporočam ga vsem, ki kupujete optiko!
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #6

    Privzeto

    Tudi iz moje strani gre zahvala Optik-tradeu, saj mi je kot pripravniku in relativno slabemu poznavalcu optike, potrpežljivo, hitro in jasno pomagal z nasveti in izbiro pri nakupu,

    Močno ga priporočam vsem, ko bom pa spet kupoval kaj v zvezi z optiko, se bom tudi sam zagotovo prvo obrnil na njega.
    Last edited by Falco; 28. February 2013 at 00:46.

  7. #7
    žandar Guest

    Privzeto

    Moram še jaz opisati svojo izkušnjo z optik-trade.

    Po omrežju sem naročil in plačal strelni daljnogled za katerega je bil rok dobave 2-4 tedne. Po dobrih 14. dnevih me je poklical gospod iz optic- trade-a in mi povedal, da ima težave z idobavo izbranega daljnogleda v roku kot je bil omenjen in če mi lahko pošlje daljnogled enake znamke vendar nekoliko spremenjene povečave (na boljše) in višje cene, vendar bo sam nosil stroške povišane cene.

    Seveda sem se strinjal in v naslednjih dneh sem daljnogled na svoje zadovoljstvo tudi prejel in seveda priporočam poslovanje z optik- trade tudi drugim saj se mi v mojem ne ravno kratkem življenju še ni zgodila taka pozitivna izkušnja.

  8. #8
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Vsekakor najlepša hvala za vse izrečene pohvale na forumu, saj nam res veliko pomenijo.

    Žal se včasih primeri, da kakšnega daljnogleda zaradi zamud dobaviteljev ne moremo dobaviti v obljubljenem roku. Takrat seveda ves trud usmerimo v to, da stranki zagotovimo drug enakovreden ali boljši daljnogled ali kako drugače rešimo situacijo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  9. #9

    Privzeto

    Naj še jaz namenim nekaj pohvale podjetju Optik-trade.

    Pred časom sem jih preko emaila prosil za nasvet, glede nakupa rabljenega daljnogleda. Pošteno sem jim opisal situacijo, da imam možnost kupiti rabljen daljnogled višjega cenovnega razreda za sprejemljivo ceno, rezervna opcija pa je nakup novega daljnogleda v cenovnem razredu, ki bi ga z enako vsoto kot pri rabljenem pač dosegel.
    Ne glede na to, da so me s tem nekako odvrnili od nakupa novega daljnogleda pri njih, so mi pošteno svetovali, da noben nov daljnogled za takšen denar, ne bo dosegel kvalitete tistega, ki sem ga imel nagledanega, pa čeprav je bil rabljen.
    Poleg tega so mi prijazno navedli še nekaj nasvetov, kaj je potrebno pri rabljenem daljnogledu pregledati.
    No na koncu se s prodajalcem ravno glede slednjega nisva mogla dogovoriti in na preiskus daljnogleda ob predplačilu kavcije ni pristal.
    Tako, da bom slej ko prej zopet kontaktiral Optik-trade in pač pri njih kupil tisto, kar mi bodo ob upoštevanju mojih zahtev tudi svetovali.

    Še enkrat hvala.

    Matej

  10. #10
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Najlepša hvala za pozitivno kritiko, saj nam pohvala našega truda veliko pomeni.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •