Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Baikal MP 27

  1. #1

    Privzeto Baikal MP 27

    Kot že naslov pove se zanimam za puško Baikal MP 27 in sicer me zanimajo vaše izkušnje s to puško, kako se obnese na lovu in kako na glinastih golobih.

    Sam bi jo uporabljal za oboje, ampak ne kot profi ampak kot amater parkrat na leto.

    Zanima me tudi kje oziroma kdo jih prodaja, ker na internetu nisem našel nobenega ponudnika, razen g. Rebec prodaja nikljano verzijo s kompenzatorjem kar me pa ne zanima.

  2. #2

    Privzeto

    Hunter87, sam imam ta kos orožja in sem z njim zadovoljen. Seveda ob predpostavki, da si nekoliko vešč tehnike, saj končna izdelava ni na najvišjem nivoju in je pri kakšni potrebno v roke vzeti kakšno diamantno pilico ali vodobrusni papir. Ali pa zadevo nekoliko prepustiti puškarju. In potem je to zelo hvaležna in trpežna zadeva ravno za uporabo, kot si jo omenil.
    Če pa nameravaš kaj več streljati na glinaste golobe, pa raje poglej še za kaj drugega.
    Če te to ne odvrne, kar telefon v roke in pokliči tiste lovske trgovine, ki nimajo interneta, saj kljub temu imajo marsikaj. Jaz sem jo tako dobil. Tiste s kompenzatorji pa ne kupuj, ker te bodo na streliščih lahko grdo gledali, ko boš "šprical" po sosedu.
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #3

    Privzeto

    Hvala za hiter odgovor. Kar se tiče namembnosti kot sem napisal rabim nekaj univerzalnega za jago in parkrat letno golobi tako da kaj drugega me niti ne zanima.

    Mi lahko poveš koliko si dal za puško in če mogoče veš kakšne so trenutne cene.

  4. #4

    Privzeto

    600€. Trenutnih cen ne sledim. Malo potelefoniraj naokoli!
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #5

    Privzeto

    Tudi jaz sem v pravzaprav dokončni izbor dal Baikalovo MP27. Ker večinoma pregledujem ponudbe po spletu, te pa pravzaprav ni veliko, se priporočam za kak kontakt oz. ugodnega prodajalca Baikalovih šibrovk; lahko na ZS. Hvala!

  6. #6

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz sem v pravzaprav dokončni izbor dal Baikalovo MP27. Ker večinoma pregledujem ponudbe po spletu, te pa pravzaprav ni veliko, se priporočam za kak kontakt oz. ugodnega prodajalca Baikalovih šibrovk; lahko na ZS. Hvala!
    aha, očitno nobenega prodajalca naokoli....
    na spletu sem našel samo trgovino v Postojni in eno trgovino iz Ormoža. Še kakšna?

  7. #7
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    V Avstriji,Lavamund.

  8. #8

    Privzeto Tolerance pri Baikalu?

    Danes sem dobil novo Baikal MP 27. Ker sem jo naročil kar po pošti jo prej nisem imel v rokah. Ko sem sestavil oba dela, sem opazil, da se kovinski del kopiščka ne usede popolnoma z glavo. Tako ostane rob cca 1-2 mm (glej priloženi fotki)
    Sicer mehanizmi delujejo normalno, je trda, kakršen pač ima sloves.
    Zanima me samo, če je to v okviru tolerance, ki jo je treba imeti pri Baikalovih šibrovkah, ali se moram meniti o kakšni reklamaciji? Pa prosim, ni treba komentarjev v stilu, zakaj sem vzel Baikal in ne kaj drugega... Hvala!

  9. #9
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    To je čisto normalno. Tako ima tudi moja Suhlova(pri Suhlu so pa tolerance itak minimalne ) šibrenica in Kranjska biksarica.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #10

    Privzeto

    ali ima kdo kakšne informacije kako je z Baikalovo MP-234 (naj bi bila naslednica 27-ke)?

    http://www.maksimov.su/in.php?tnum=1...234/mp-234.htm
    Last edited by Svinja23; 16. April 2014 at 14:26.

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •