Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 73

Tema: Izbira daljnogleda

  1. #41
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Steiner Nighthunter 8x56 je za to kar sprašuješ poezija. Sem včeraj slučajno imel dva daljnogleda s seboj (še rusa 7x50 v nahrbtniku). Ocenjeval sem mladici. S Steinerjem cca 15 min več.
    Ne vem kako lovite brez daljnogleda. Sam sem kot izgubljen brez njega, pa dobro vidim.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #42

    Privzeto

    Tine,se strinjam. Sam imam enakega Steinerja. Lahko rečem,da gre za zares vrhunski izdelek,je gumiran,nastavitve vsakega okularja posebej se je treba malo navaditi,ampak,ko ga naštelaš pa ostane tako kot je. Kar se tiče optičnih zmogljivosti pa tudi ni kaj rečt...
    Je razlika med videti komad in videti kaj dejansko je.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #43

    Privzeto

    Kaj pa porečete kj o Kaps-u?

  4. #44

    Privzeto

    Ce mislis dvoglede..Za ta denar niso slabi!

  5. #45

    Privzeto

    Kaj pa strelni daljnogled? Jst mam 2,5-10x56 z rdečo pikco pa sem zelo zadovoljen....v mraku se vid kot šus

  6. #46

    Privzeto

    Glede strelnih pa nimam izkušenj
    Sem pa slišal, da so dobri!

    Vprašaj Optik-trade, on ti bo znal svetovati!

  7. #47

    Privzeto

    Sj glih tam sm ga kupu hehe. Sj sam tako informativno sprašujem da slišim mau mnenja. Men je optik-trade zelo dobr svetoval in sm zelo zadovoljen

  8. #48

    Privzeto

    Citat Optik-trade.si je objavil: Pokaži objave
    V Bistri bomo imeli 7.6. od 17:00 ure dalje ponovno dan odprtih vrat pri Tehničnem muzeju Bistra (dvorišče gostilne Bistra) kot je že bilo napisano.
    Kolk daljnogledu pa pride pribljižno razstavljenih.

  9. #49

    Privzeto

    Citat Gre gor je objavil: Pokaži objave
    Kolk daljnogledu pa pride pribljižno razstavljenih.
    Poglej slike prejšnjih dnevov odprtih vrat pa malo preštej.....

  10. #50

    Privzeto

    Citat Gre gor je objavil: Pokaži objave
    Kolk daljnogledu pa pride pribljižno razstavljenih.
    Število ni bistveno. Ti veš koliko financ imaš za to namenjenih in boš za to dobil najboljše za tvoje potrebe. In čim manj kompliciraj. Dobronamernost in znanje prodajalca se je že večkrat dokazalo.
    Pa malo slovnico popravi. Verjetno si bomo še veliko pisali zato vzemi tako pripombo kot pozitivno.

Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •