Stran 14 od 17 PrvaPrva ... 41011121314151617 ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 162

Tema: Video

  1. #131
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Citat miš93 je objavil: Pokaži objave
    Fantu se pozna 15 let očetovega peglanja in 15 let lastnega dela - je pa očitno mladi Franz prevelik zalogaj za naše duše...7:40 - 7:55 v klipu 3.6 je višek mojstrstva...si pomirjeno poglejmo kako je ponavadi - klip 3.3 čas 6:05 do 6:34...
    Ubistvu nic posebnega,ce je vseeno kaj ustrelis....Streli so po vecini vsi na cistini tako da,nevem cemu tako zacudenje.Samo .270win je pa zakon,in nerabi nic "viska energije"hehe...

  2. #132

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Ubistvu nic posebnega,ce je vseeno kaj ustrelis....Streli so po vecini vsi na cistini tako da,nevem cemu tako zacudenje.Samo .270win je pa zakon,in nerabi nic "viska energije"hehe...
    Ne rečem, da tisti streli, ki so na čistini niso lažji. Samo vseeno, je nekaj strelov preklemansko težkih, ki jih je zadel res perfektno. Recimo, zadeti lisico pod ful gasom... ni tolk enostavno se strinjaš... in še nekaj takih. Da se pa na takih jagah strelja vse se pa itak že ve. "Etičnost" je tukaj stvar vsakega strelca posebej. Fant se je kar držal tega, da strelja čim manj svinj. Drugi so bistveno manj pazili na svinje.

  3. #133

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Samo .270win je pa zakon,in nerabi nic "viska energije"hehe...
    Kaj pa je na 270 win. takšnega kar 7x64 nima?

  4. #134

    Privzeto

    fantina je odličen strelec in nima kdo kaj reč ampak se vidi da je bil na veliko takih jagah in da to streljajo le komercjalno .. v teh filmih ni predstavljena nobena etika do lova ter sploh trofeje ne nič ni pomembno .. tukaj je le dobra reklama za aimpoint (verjetno tudi sponzor teh lovov) najbrž v kakih privat loviščih namenjenih za komercijalni lov kjer plačaš in pokaš kar se miga kot npr v hrvaški kjer je dosti takih lovišč .. sam nobenemu ne zavidam za take jage kjer strelas kot da si v štali .. ga pa občudujem kako brzino ter natančnost streljanja ima in mislim da lahko rečemo kar se streljanja tiče le kapo dol ..
    glede komercjalnih lovov mislim da se boste pocasi mogli vsi naucit saj tudi lov je ratal biznis in to zelo dober biznis in ko mi jokamo o etiki in o nvm cemu pametni ljudje znajo izkoristiti prilike .. mi smo vsi pametni kako to ni eticno itd itd pa poglejte naša lovišča kjer lovimo mi etični ljudje in so v primerjavi z temi lovišči kjer komercijalno lovijo prazna pa čeprav oni vse povprek pokajo in strelajo v naših očeh ane ampak vseeno majo stotine prašičev ki jih najbrz pridno krmijo in skrbijo za lovišče dokler mi slovenčki jokamo o etiki in menjavamo čeljusti svinj z ostalimi čeljustmi kot se nazalost dela in pol smo mi eticni hmm poglejte se 1x tele videje in pojdite na sprehod v svoje lovišče pa boste vidl razliko :D ..
    v vsako državo kamor gres ce te kak povabi lahko streljas marjasca oz trofejno divjad le pr nas eticnih slovenckih nvm gost ne sme strelat trofejne divjadi in zakaj ne? zato ker smo preveč foušen narod in če bi fovšarija gorela v sloveniji neb rabilo drv za kurjavo ..
    a si predstavljate da maste lovskega gosta pa da ustreli nvm samo 1 marjasca tko na pogonu uff jaz mislim da nekateri solovci neb spali 2 meseca in tako je pr nas jebe nas fovšarija ter prepametnost ...
    pri nas se je dobro razvil lov na medveda ki so jih streljali tuji lovski gosti pa še to so prepovedali mislim ne razumem zakaj.. vsaj kaka lovska koča se je prekrila z prihodki zdaj pa niti tega ne bo .. vse kontra logiki :D .. smo pač neumen narod z mano vred

  5. #135
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Mene pa še vedno moti tisti magazin za patrone...
    Pa saj veste, kaj sem hotel s tem povedati...

    Tudi v naših domačih fazanerijah se delajo masakri da te kap... Fazani se gostom mečejo dobesedno pred cevi... In to mastno plačajo...

  6. #136

    Privzeto Magazin

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Mene pa še vedno moti tisti magazin za patrone...
    Pa saj veste, kaj sem hotel s tem povedati...

    Tudi v naših domačih fazanerijah se delajo masakri da te kap... Fazani se gostom mečejo dobesedno pred cevi... In to mastno plačajo...
    To je čedalje bolj normalno, da se taki magacini uporabljajo na lovih. Sam sem na lastne oči videl, ko se lov začne, začne marsikdo iz žepa vleči te daljše magacine. Ampak tko je, to je nekako sestavni del komercialnega lova. To je tko kot avtogol pri nogometu.

  7. #137
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking "Mal mim..."

    Lp!

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa je na 270 win. takšnega kar 7x64 nima?
    "Ne mi kej čez .270 win..."

    A ja? Kaj ima .270 win, kar 7x64 nima...? 8,4 gramski, RWS-ov, H- plašč... 20 let brez problema...enega samega...

    Lovski zdravo
    Janez L
    Last edited by JANEZ L; 11. November 2011 at 20:44.
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #138

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    Lp!
    20 let brez problema...enega samega...

    Lovski zdravo
    Janez L
    Še vedno ne vem v čem je 270 boljši. To, da si v teh letih vse pobral brez problemov je bolj tvoja zasluga. In jaz mislim, da bi bilo z 7x64 enako

  9. #139
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking .270win...

    Lp!

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    8,4 gramski, RWS-ov, H- plašč
    V tem...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  10. #140

    Privzeto

    Ja potem pa ti kroglo hvali ne kaliber. Saj verjetno to kroglo ne delajo samo za 270
    Hotel sem povedati, da sta ta dva naboja skoraj ista. Z isto kroglo in enako hitrostjo nebi smelo biti razlik (razen tistega "centla" v premeru).

Stran 14 od 17 PrvaPrva ... 41011121314151617 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •