Stran 4 od 25 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 247

Tema: Fotoaparati analogni in digitalni

  1. #31

    Privzeto

    http://www.mimovrste.com/artikel/1730206928/di Mene tudi zanima za Olympus SP-560

  2. #32

    Privzeto

    Za ta denar nimaš kaj preveč za razmišljat. Vedi le to, da boš lahko zoom do konca izkoristil le pri dobri svetlobi.

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Jazbec jaz mam sigmo 50-500mm pa 4-5,6 pa je kr uredu sam v mraku je bl plavo use skupi

  4. #34

    Privzeto

    Če imaš DSLR fotič, ga daj na stojalo in se malo poigraj z nastavitvami (daljši čas odprtja zaslonke) in boš dobil solidne fotke, tudi če je bolj temno. Težava nastane samo takrat, če napr. srna noče pozirat (biti pri miru)

    Koliko te je pa prišel ta objektiv?

  5. #35
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Tisti, ki imate DSLR-je, koliko na fotografiranje divjadi vpliva "škljoc" zrcala. Nazadnje ko sem imel v rokah neko tako zadevo, se mi je zdelo zelo glasno.

  6. #36

    Privzeto

    Ja, je kar glasen. Ampak je še prav fino, ko kakšen kos pogleda kaj ropota tam zgoraj:icon_:.

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Približno 1000 evrov!!

  8. #38

    Privzeto

    Lep pozdrav!

    Nameravam zamenjati moj digitalni fotoaparat in sem v dilemi ali bi vzel digitalnega Olympusa sp-570-uz
    ali enega digitalno zrcalno-refleksnega fotoaparata približno istega cenovnega razreda. sp-570-uz z 20x zoomom STANE PRIBLIŽNO 500 EUR.
    Kaj priporočate?
    LEP POZDRAV!

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Kupi Nikona ali Canona boš dobil za tak denar fotoaparat, potem boš pa dodal še nekaj evrov in boš imel super fotoopremo.Ce sedajle denarno ne zmoreš čez 500 evrov ti svetujem da počakaš in kupiš body + objektiv + stativ!! Potem boš pa kar nekaj let imel mir in je to to!!!

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Citat shadow23 je objavil: Pokaži objave
    Kupi Nikona ali Canona boš dobil za tak denar fotoaparat, potem boš pa dodal še nekaj evrov in boš imel super fotoopremo.Ce sedajle denarno ne zmoreš čez 500 evrov ti svetujem da počakaš in kupiš body + objektiv + stativ!! Potem boš pa kar nekaj let imel mir in je to to!!!
    Seveda nekaj evrov pomeni 1000 - 2000 , če se hočeš kolikor toliko resno ukvarjat s fotolovom.

Stran 4 od 25 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •