Stran 18 od 25 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 247

Tema: Fotoaparati analogni in digitalni

  1. #171

    Privzeto

    Železja je povsod že dost bolj kakšno fajn elektronko kupit!

  2. #172
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    "bol da še eno pušo kupš"
    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Železja je povsod že dost bolj kakšno fajn elektronko kupit!
    Puške mam 3, pa sam z 1 jagam.
    Tako da bom eno prodal, pa elektroniko nabavil.

  3. #173

    Privzeto

    Citat mišica je objavil: Pokaži objave
    Puške mam 3, pa sam z 1 jagam.
    Tako da bom eno prodal, pa elektroniko nabavil.
    Pa taboljšo prodaj da boš vsaj toliko dobil zanjo, da boš lahko kupil fotoaparat na premog.

  4. #174
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Hehehe
    Driling pa ne gre od doma!

  5. #175

    Privzeto

    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    Zanimam se za nakup Nikkona P90 , ki ima 24 x optični zoom ter 12 mio pik. ali ima kdo izkušnje s tem fotičem. do sedaj sem uporabljal Canona S2.
    Sedaj sem v dilemi ali Nikkon ali Canon (tak kot ga ima Veper).

    DLRS-ja ne bi kupoval, ker mi finance za enkrat tega ne dovolijo.

    Prosim za nasvet.

    LP Vojak
    Predlagam ti, da si kupiš DLSR saj boš imel boljši pregled nad objektivi, točno boš vedel kaj slikaš.
    Kompakt digitalci imajo imajo 2 senzorja medtem, ko imajo DSLR zrcalo in en senzor, kar pomeni, da v kukalu točno vidiš kaj slikaš. Pri kompaktnem te pa v kukalu slaba reolucija ovira.

    Pa vso srečo pri fotografiranju.


    Za reklame in oglaševanje je prostor drugje.
    Last edited by JANEZ L; 22. December 2010 at 17:19.

  6. #176
    Član od
    Apr 2009
    Lokacija
    Zgornja Gorenjska
    Prispevki
    28

    Privzeto

    Pozdravljen,mogoče bo kdo reku mešaš jabolka in hruške pa bom vseeno pripopal dve sliki.Slikani sta z istega mesta.Sova sedi na isti veji razlika v času pa je 7dni,pogoji sigurno niso enaki na drugi sliki ni tolk svetlo.
    Prva je slikana z C.S5 IS druga pa C.EOS 40D in 100-400mm.Prva je 72mm film format 432mm,druga pa 400mm plus1.6 faktor to je matematično 640mm.
    V originalu je razlika po povečavi kar očitna,brez dobre glažovne ni dobre slike enako kot pri daljnogledu.Ob slabi svetlobi se pa to še bolj opazi in kompakt kar hitro odneha sploh pri avtomatskemu ostrenju.Če boš kupoval DSLR računaj na mojstre,ki takoj ko pride nov model najdejo na njem sto boljših stvari čeprav stari funkcionira dvesto na uro,cena je pa za nas navadne sprejemljiva pa še barantat se da.Tolk za enkrat mogoče še Springer kaj doda saj mu je to področje vseprej kot tuje.
    LP pa Srečno

  7. #177
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Hvala za nazorno predstavitev. Točno to je tudi mene vedno zanimal.

  8. #178

    Privzeto

    dragonar, glede na to, da slikaš s canon 100-400, me zanima kako se ti obnese? A ga imaš že dlje časa?
    Sam namreč ciljam na ta glaž, pa me je malo ustavil podatek, da ga prenavljajo (samo ne vem kdaj bo prišel novi model ven).

    Da še dodam nekaj o kompaktu proti dslr.

    Kompakt ima prednost pri prenašanju po lovišču ... in za hitre slike. Kar se pa kvalitete tiče. Niso zastonj DSLR nekoliko drugačni. Večji senzor kar nekaj doprinese k boljši fotografiji.

  9. #179
    Član od
    Apr 2009
    Lokacija
    Zgornja Gorenjska
    Prispevki
    28

    Privzeto

    Pozdravljen,vsaka stvar naj bo to kompakt ali Dslr ima svoje pluse in minuse.
    Kompakt je lahek pripraven Dslr težji in za mene boljši.Res z kompaktom lahko hitreje"streljaš"ali pa tudi ne.Jest vedno nosim aparat blizu roke tako da je velikokrat več uspeha z težko artilerijo.Vidiš živalco compakt leti 3x gor in dol po fokusu srnica pa adijo.Vedno svojega canona nastavljam naprej,za začetek na P in sredinsko ostrenje in avto ISO glede da 100-400 hitro ostri ako je dobra luč je uspeh kar zagotovljen.Vse slike pa ne uspejo niti najhujšim profijem.
    Drugače pa moj 100-400 imam ga dve leti funkcionira zelo v redu in sem zelo zadovoljen z njim.Zelo dobro se znajde tudi v mrazu samo potem ga moraš pusti v narbtniku da ne švica dokler se ne ogreje.
    Mislim da je bolj važno ali bo tvoj nova ali stara verzija to kje ga kupiš z lahkoto sem zalužil več kot400€.Naši trgovci so oderuhi.
    Lp Dragonar

  10. #180

    Privzeto

    Malce se razgledujem za novmu fotoaparatom nabavil bi kej takega(http://www.bigbang.si/img/product/fo...ik-in-sd.jpg)a bo za srnce dober slikat?

Stran 18 od 25 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •