Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 42

Tema: SUHL montaža

  1. #11
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Detla boli trebuh od smeha, jaz pa sem se odločil, da mi montažo izdela svak. Bom prišparal 150€...

    Za material sem že enkrat spraševal. Svetovali ste mi konstrukcijsko jeklo QSt-52. Kaj svetujete še drugega trdega? Jeklo?

    Drugo vprašanje. Objemne rinke sem planiral širine 2cm za dva vijaka na vsaki strani. Katere vijake in velikost svetujete, da bo držalo kot mora? Kje jih nabaviti?

    Hvala!

  2. #12
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Se pa tole pripravljas kot bolan srat po domace povedano. Nekaj bi naredil sam pa nisi ziher pa neves kaj bi pa sosed je tko reku oni kolega je drugace reku, pa zopet ne ves kje si. Po domace ti povem, v 99% bo v tvojem primeru najceneje, in najbolje narejeno ce ti zadevo naredi profesionalec in ti to ne pipas k pojma nimas. Sam da ne bos pol mislu da je un tko mislu k je en drug mislu pa ne un k je mislu.
    lp MAj

  3. #13

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Nabavil bom še eno repetirko. Katero montažo mi svetuješ? Do sedaj sem imel suhlove pa se mi ne zdijo tako slabe. Optike ne dajem nikoli dol.
    Sam imam Suhl montažo in sem zadovoljen. Optiko lahko dajem dol in gor in se še ni nikoli nič zamaknilo. Glede na to, da Muzikant priporoča fiksno montažo, ne vem če je to res idealna rešitev. Še vedno je dobro, da se da optika sneti nikoli ne veš kdaj ti prav pride...

  4. #14
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Se pa tole pripravljas kot bolan srat po domace povedano. Nekaj bi naredil sam pa nisi ziher pa neves kaj bi pa sosed je tko reku oni kolega je drugace reku, pa zopet ne ves kje si. Po domace ti povem, v 99% bo v tvojem primeru najceneje, in najbolje narejeno ce ti zadevo naredi profesionalec in ti to ne pipas k pojma nimas. Sam da ne bos pol mislu da je un tko mislu k je en drug mislu pa ne un k je mislu.
    Aha, torej moram vzeti te vijake. Hvala za nasvet!
    Mogoče veš še kje se jih da nabavit?

  5. #15

    Privzeto

    Tudi moje mnenje je, da bo najbolje če daš montažo nekam narediti. Ne veš kakšne material bi vzel, kakšne so tolerance...z malo sreče lahko poškuduješ spodnji del suhlove monzaže..

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Kot model imamo montažo na obstoječi optiki...

    Svak se zelo spozna na materiale. Sprašujem za vijake in material (tisti, ki se pač najpogosteje uporabljajo za izdelavo montaž), da ne rabimo izumljati tople vode.
    Dobil sem informacijo za QSt-52 jeklo... Še kaj mogoče?

    Zavedam se projekta... Kritik ne rabim... Eni pač ne šparate z denarjem...

    Če nam ne uspe, ne bom izgubil niti € (bo šlo edino nekaj časa), privarčujem pa lahko 150-180€, da ne govorim o tistih dragih 300€+ puškarjih.

  7. #17

    Privzeto

    Sam sem tudi mnenja, da ni potrebno leteti v trgovino za vsako stvar, in poizkusim tudi kaj narediti sam, vendar se izdelave montaže (zgornjega dela suhlove) sam ne bi lotil. Preveč stvari gre lahko na robe. Tudi puškarji po veliki večini ne delajo celih montaž (najbrž nihče), ampak samo spasajo skupaj največkrat boroveljske polizdelke.

    Na začetku si napisal, da se ti z montažo mudi, še malo pa bo tistih 10 dni mimo, montaže pa še ne boš imel.( imaš še 4 dni, bo treba kar pohiteti)
    Last edited by jazbec; 5. November 2012 at 04:02.

  8. #18
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ja mislim tudi jaz da ni najpametneje sam izdelovati suhl montaže...

  9. #19
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    ...

    Na začetku si napisal, da se ti z montažo mudi, še malo pa bo tistih 10 dni mimo, montaže pa še ne boš imel.( imaš še 4 dni, bo treba kar pohiteti)
    Puška bo med izdelovanjem montaže doma, zato se ne mudi...

    Vidim, da vas je čedalje več mnenja, da naj odstopim od projekta...

  10. #20
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    ja a še niste štartal?
    lp MAj

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •