Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: kopito iz lesa od oljke

  1. #1
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto kopito iz lesa od oljke

    A ima kdo izkušnje, kako bi se to obneslo?

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Pomoje bi šlo, le najti boš moral kos primernih dimenzij. Sam les ima primerno trdoto. Tudi sam imam idejo, da bom enkrat imel puško z lesom od oljke.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #3
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Zanimivo, prvič slišim...

  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ma na idejo sem prišel, ker sem videl nekaj ročajev za nože in so zares zanimivi, na puški bi blo še lepše... z lesom pa zna bit problem za dobit...

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ja, kot praviš, izdelki iz tega lesa so res paša za oči. Od takrat ko sem jih prvič videl v Grčiji sem se zaljubil v ta les. Pomoje bi se primeren kos lesa prej kot pri nas dalo dobiti kje pri naših južnih sosedih.

    ena debata na to temo :http://forums.gunbroker.com/topic.asp?TOPIC_ID=507124
    Last edited by mugo; 14. October 2012 at 21:15.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •