Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 22

Tema: Ruski БПЦ (BPC) 7 x 50

  1. #11
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Sam imam Turnier 8x50 Eschenbach in sem zelo zadovoljen z njim...tudi v mraku in luni. Ga ne zamenjam za marsikateri moderni plastikfantastik. Edino kar me moti je to da je glasen... na vsaki jagi recem da ga bom ovil v cunje... pa ga nikoli ne... No enkat ga bom ziher.
    lp MAj

  2. #12

    Privzeto

    velikokrat opazoval divjad skozi prav takšnega, kot si ga kupil. glede na tvoja pričakovanja, ki si jih zapisal, boš zadovoljen. neuporaben ob slabi svetlobi, starejši dizajn, včasih moteče kovinsko ohišje (nisem nikoli tarnal, dokler nisem kupil gumijastega;)). to je vse kar bi bilo slabega o tem daljnogledu, za male pare pa dober nakup (vsaj za začetek ali pa rezervo).
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  3. #13

    Thumbs up

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Popravilo se verjetno ne splača, ali?
    seveda se isplača. boš menda svojim vnukom kazal pokvarjen daljnogled, ki si ga dobil za odličen uspeh?
    stvar pač ima sentimentalno vrednost.

  4. #14
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Kdo je možakar v Brežicah, ki popravlja optiko? (ZS) Toliko, da vprašam, če se sentimentalnost splača..
    Hvala!

  5. #15
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Doma imamo dva taka. Če ponoči vidim s strelnim (Swaro 6x42) daljnogledom žival v križu, potem jo s tem daljnogledom lahko ocenim (npr. prašički, svinja, lisica...).
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #16
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Imam glih takega,7x50, s polomljenima glavnima nosilcema, če boš rabu rezervne dele kar poklič
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  7. #17
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    Imam glih takega,7x50, s polomljenima glavnima nosilcema, če boš rabu rezervne dele kar poklič
    Hvala Tarfila!
    Upam, da ne kmalu...


    Hvala vsem za informacijo o servisu!

  8. #18

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Na enem servisu v Ljubljani so mi za popravilo takega podobnega klasičnega daljnogleda tudi z dvojno sliko napovedali ceno od 25-40 eur. Takrat se za popravilo nisem odločil; glede na to, da mi še vedno stoji neuporaben v omari, pa se verjetno še bom... :)
    Jaz imam isti problem s 7*50 (dvojna slika), kje si rekel da to popravijo? Prosim če si tako dober mi pošlji preko ZS. Dobiš za pir!

  9. #19
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Danes preko DPDja dobil paket... Odlično ohranjen, da ne rečem skoraj kot nov... Brez praske na lečah, vidljivost odlična,...

    Zdaj pa na teren...

  10. #20
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto pomoč

    rabil bi manjšo pomoč.....sem lastnik ruskega daljnogleda 10x50....ali bi mi lahko kdo povedal kje najti gumice okularja za ta daljnogled....kupil sem ga,ko je bila gor samo ena-kasneje sem pa še to izgubil nosim pa očala,zato bi mi gumice prisle zelo prav...za kakrsnokoli pomoč in informacijo se že v naprej zahvaljujem ;)
    Lz toni
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •