Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: zamegljena optika

  1. #1
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto zamegljena optika

    Pred par dnevi sem šel malo piršat po enem delu lovišča in je kar zmerno deževalo, ko sem se vrnu domov, sem puško v sobi na sobni temp. odložu da se osuši in včeraj sem jo fajn premazal, ko sem jo pa danes vzel v roke za na jago, sem opazil, da je optika z notranje strani zamegljena... Gre se za Meopto 7x50, in ker mi je služla kar nekaj let zavidljivo dobro, mi je žal jo završt... Kak nasvet, kako to rešit? Probal sem jo segret in je popolnoma zginlo, samo se je takoj pojavlo nazaj ko sem šel iz bajte...

  2. #2
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Torej v njej ni več dušika, nekje spušča in je prišla noter vlaga... Kako rešiti? Po moje s fenom zmerno segrevati ali pa nesti na servis, kjer bodo optiko razdrli, na novo nafilali, če se da, ali vsaj zadihtali, da se zadeva ne ponovi...

  3. #3
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Edina rešitev je servis...
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  4. #4

    Privzeto

    Malo nerodnosti in dvogled pristane na trdih tleh. Posledica dvojna slika. Kam poslati dvogled Bushnell Trophy na popravilo?

  5. #5
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Malo nerodnosti in dvogled pristane na trdih tleh. Posledica dvojna slika. Kam poslati dvogled Bushnell Trophy na popravilo?

    Vprašaj sem:

    http://www.rodeoteam.si/

  6. #6

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Malo nerodnosti in dvogled pristane na trdih tleh. Posledica dvojna slika. Kam poslati dvogled Bushnell Trophy na popravilo?
    Prjatu pri meni nastane dvojna slika, kadar lastnik dvogleda pade po tleh. Za take ne obstaja servis. Pa lep pozdrav.

  7. #7
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Prjatu pri meni nastane dvojna slika, kadar lastnik dvogleda pade po tleh. Za take ne obstaja servis. Pa lep pozdrav.
    Kaj da ne Pero, v Idriji je servis za take

  8. #8

    Privzeto

    Ej fantje iz cvičkove dežele, dvojna slika je tudi še iz drugih razlogov.

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Tomaž, pokliči v Novo mesto Anclja. On je uradni zastopnik za Meopto v Sloveniji. Tvoj daljnogled bo verjetno romal nazaj na Češko.

  10. #10
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Nasemu lovcu se je zgodilo isto na meopti.Ce imas se garancijo uveljavljaj drugace pa je v Ljubljani firma ki ti to popravi.Nasi clani so ze par strelnih optik dali popravljat in zaenkrat je ok.....

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •