Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 34

Tema: rossler titan 16

  1. #11

    Privzeto

    Citat .300 je objavil: Pokaži objave
    Zanima če ima kdo to puško in kakšne so kaj izkušnje z njo ?
    Nič debat. Nobenih izkušenj.
    Ko pa človek puško nabavi in nalepi sliko pa se takoj najde :

    [QUOTE=rws;109566 ta kao hitropotezna risanica ni vredna počenega groša(da se dokaj lepo izrazim).[/QUOTE]

    Tako si nekateri predstavljajo pomoč in jo tudi hitro posredujejo.
    Če bi prej vedel, bi predlagal 300, da proda svojo puško 300 win. mag. tukaj v oglasih. Je ogromno zanimanja za te kalibre in tudi hvale. Sigurno bi več iztržil in še kupca osrečil, kot je dobil zanjo v trgovini za komisijsko prodajo.
    Last edited by alojz1; 23. April 2014 at 15:14.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    SVAŠTA

  3. #13

    Privzeto

    No poleg italijanščine, angleščine, nemščine, latinščine sedaj še hrvaščina.
    Res smo svetovljani.
    Ali je ta pomoč altruistična ali egoistična ne vem. Imamo pa tudi pristni lovski izraz za njo. F......

  4. #14

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    No poleg italijanščine, angleščine, nemščine, latinščine sedaj še hrvaščina.
    Res smo svetovljani.
    Ali je ta pomoč altruistična ali egoistična ne vem. Imamo pa tudi pristni lovski izraz za njo. F......
    a vidim, da si bral tudi eno drugo temo z vročo, večinoma na koncu nepomembno debato...

    na koncu res več ne vem, zakaj smo na tem forumu, ko pa nihče ne bi smel več ničesar napisati in izražati svojega mnenja. sploh, če se ne sklada s prvim postom človeka, ki sprašuje a je že trdno odločen...
    Last edited by Ahiles; 23. April 2014 at 16:07.
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Imam Sakota, tako da nimam bit kej favš niti lastnikom Blaserjev, Sauerjev in podobnih.
    Citiraš pa tako kot tebi paše, zato potem zgleda kot da pljuvam čez omenjeno puško.
    Napisal sem, da če niso popravili napake, ki jo ima Titan 6(zelo rad se naboj pri repetiranju zatakne, predvsem zato ker imajo eno dolžino zaklepa za vse kalibre), puška ni vredna nič, ker kdor si kupi tako puško, si jo ponavadi zato, ker omogoča hitrejše repetiranje, lahko si jo pač kupiš za karkoli in jo uporabljaš kot enostrelko.Če se pa na pogonu zatakne, si pa verjetno uspešnejši z enocevno prelamačo.
    Čez titan 16 pa zaenkrat nisem izjavil nič slabega, niti dobrega.

    Alojz, kaj je narobe z montažo/daljnogledom/puško?

  6. #16

    Privzeto

    Je že urejeno.

  7. #17
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Samo povem, da bi jaz nazaj nesel. Naj popravi. Zaka,j bodo pa sedajle drugi povedali.
    Lahko pa na zs
    Najverjetneje bo vse uredu, vendar bi jaz osebno obe rinki postavil nad fiksirani del montaže... To bi blo še 2cm narazen.

    Osebno se mi puška zelo dopade, le eno stvar bi spremenil, ročico za repetiranje bi podaljšal do sprožilca, ker me moti da je treba roko naprej pomaknit...

  8. #18
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    .Če se pa na pogonu zatakne, si pa verjetno uspešnejši z enocevno prelamačo.
    Ne obstaja samo pogon kot lov in pa hitrostno repetiranje

  9. #19

    Privzeto

    Res je, ampak na pogonu pride hitrostno repetiranje najbolj do izraza. Pa ne zaradi tega ker bi hotel uplenit 5 prašičev naenkrat, pač pa zato, da uspeš vsaj enega. Dva sta že lep uspeh. "Hitrostnemu repetiranju" navkljub. In da zadetega popravljaš, ko poizkuša pobegnit v najbližjo goščavo ali čez mejo.
    Na preži je pa res pač bolj malo važno ali imaš polavtomat ali pa enocevno prelamačo.

    Je pa neverjetno, kolikokrat v enem dnevu uspete izsiliti konflikt, po možnosti zaradi kake banalnosti. Kot da vam je dolgčas. Upam da bo po 1. maju bolje

  10. #20
    Član od
    Feb 2012
    Lokacija
    Gornji Grad
    Prispevki
    98

    Privzeto

    @ rws, poznam več lastnikov titan6 in še od nobenega nisem slišal da bi imel probleme pri repetiranju(imajo kalibre 9,3x62 , 308 in 3006) in ja s titan16 sem že nekaj malega streljal in se lepo gladko repetira. Ko pa ravno hvališ fince (so dobre puške ni kaj ampak najde se tudi kaj), v MB pri puškarstvo vute je možakar prinesel par mesecev staro Tikko stainless ki pa je RJAVELA napolno(tolk o stainlessu ki ni bil ravno stainless) lahko o tem povprašaš puškarja.

    @TomažRažman : Puška ni primerna za ljudi s krajšimi rokami, sam gledam že ko z njo strelja oče mora malce bolj stegnit roko pri repetiranju kar ga moti pri meni pa ni problem iman malo daljše roke.

    Glede daljnogleda pa je stvar že urejena ko bom imel čas objavim slike.

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •