Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 37

Tema: Evropsko in državno prvenstvo

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto Evropsko in državno prvenstvo

    Po odločitvi predsednika komisije za strelstvo, se po dolgih letih lovci ne bodo udeležili evropskega prvenstva v Estoniji, prav tako vas obveščam, da tudi državnega prvenstva ki je predviden za 2.6.2012 ne bo. Recesija nas je udarila zato naši komisiji primankuje denarja imela je že tri seje tako da bo potrebno še 10 sej in denar se bo porabil za kilometrine in dnevnice.
    Me pa zanima kako gledajo na to lovci ki so v začetku leta plačali članarino LZS v polni ceni neglede na recesijo, bo potrebno začeti zbirati podpise, da se lovci strelci postavimo na svojo stran tako kot so to pred leti stotili kinologi.
    Po pregledu komisije za lovsko strelstvo opazim samo dva člana ki se udeležujeta strelskih prireditev. Me prav zanima kako bi bilo če bi bili v komisiji za kinologijo sami strelci in ne kinologi.
    Res sramotno od LZS , da se spusti na tak nivo.

  2. #2

    Privzeto vohkuc

    Mamo pa ceu kup dnarja za avijonsko ceplenje lisic. V?ash smo to delal zastojn.Mo?no upam, da še živali noujo za?ele delat take štale kot ludje.

  3. #3

    Privzeto

    Se pravi, da se nategi ljudstva (v tem primeru lovcev strelcev) selijo iz politike in gospodarstva tudi v našo ''ljubiteljsko'' dejavnost.
    Tako pač je v naši sloveniji. Dokler ni kvalitetnega nadzora (s tem mislim da nekdo odgovarja za povzročeno) na žalost ne bo bolje

  4. #4
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Strelstvo se naj odcepi od LZS,podobno kot kinologi!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Komaj čakam.

  6. #6

    Privzeto

    Bla-bla- bla. Kdo bo pa to naredil. Sanjači.
    Upam, da se bom v jezik ugriznil. To sem tumbal že pred 5 leti pa me niste resno jemali, sedaj pa imate.

  7. #7

    Privzeto

    Pero preveč se jeziš. Boš prekmalu živčna razvalina. Takim se pa roke tresejo

  8. #8

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pero preveč se jeziš. Boš prekmalu živčna razvalina. Takim se pa roke tresejo
    Prjatu, prav nič se ne jezim. Me ne morejo več vreči iz tira. Naša in še kakšna naslednja generacija smo primorani trpeti škorenj, ki nas tlači v blato. Če tako je in ne moreš spremeniti se enostavno vdaš v usodo in čakaš britki konec. Kaj, a misliš da člani strelske komisije in marsikdo iz UO pri LZS ne čaka da se bo Flis naveličal streljati, da imajo mir pred njim. Veš, čas in denar je na njihovi strani in to s pridom izkoriščajo.

  9. #9

    Privzeto

    Pumpa je objavil,da ne bo državnega zaradi pomankanja denarja.Iz neprevirjenih virov sem izvedel,da je za strelstvo pri LZS namenjeno 15000 eur.,ravno toliko kot za rukače,mogoče o tem ve kaj več (tica).?

    lp

  10. #10

    Privzeto

    Saj prav v tem je hec. Koliko je rukačev? Koliko pa strelcev med lovci?
    Da ne bo pomote, proti nobenemu nimam prav nič proti.

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    Pumpa je objavil,da ne bo državnega zaradi pomankanja denarja.Iz neprevirjenih virov sem izvedel,da je za strelstvo pri LZS namenjeno 15000 eur.,ravno toliko kot za rukače,mogoče o tem ve kaj več (tica).?

    lp

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •