Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Mlada sova:::podarim

  1. #1

    Exclamation Mlada sova:::podarim

    Pozdrav vsem skupaj. Včeraj sem bil v gozdu in sem na tleh stisnjeno med korenine našel sovo, mislim da je pegasta sova, stara okrog 30 dni. mislim da je padla z gnezda ki je v odlomljenem krošnji drevesa, dal bi jo nazaj v gnezdo ampak je bilo na sred gozda in drevesa niso imela spodnjih vej, gnezdo pa je nekje 7m visoko tako da nisem mel šans da bi prišel gor . Prinesel sem jo domov in jo nahranil, bila je že zelo izčrpana, komaj sem jo pripravil da je pojedla malo surovega piščanca... Mogoče je kdo na forumu, ki ima izkušnje z vzgojo sov in ali bi si želel sovo. Če je kdo zainteresiran naj mi prosim odpiše na forumu ali pa na mail: majcen.16@gmail.com

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Spodaj je pravi naslov za takšne živali. Zadrževanje prostoživečih živali v ujetništvu je drugače nezakonito.....


    - AZIL ZA PROSTOŽIVEČE - DIVJE ŽIVALI - URADNO ZAVETIŠČE (poškodovane, bolne, osirotele živali).
    gsm: 031 813 097, 041/518-939 , 02/876-12-85
    http://www.golob-veterina.si/
    Marko Gorše, Nadlesk

  3. #3

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Spodaj je pravi naslov za takšne živali. Zadrževanje prostoživečih živali v ujetništvu je drugače nezakonito.....


    - AZIL ZA PROSTOŽIVEČE - DIVJE ŽIVALI - URADNO ZAVETIŠČE (poškodovane, bolne, osirotele živali).
    gsm: 031 813 097, 041/518-939 , 02/876-12-85
    http://www.golob-veterina.si/
    Vsekakor se strinjam glede zakona, se mi pa zdi prav, da POHVALIMO ALEX-a, saj bi marsikdo od obiskovalcev v naravi ravnal drugače. V zavetišču bodo že vedeli kaj in kako
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

Etikete te teme

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •