Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 65

Tema: Zastava M98

  1. #1

    Privzeto Zastava M98

    Zanimajo me informacije in izkušnje o RP Zastava M98 308 Winchester, saj jo imam namen kupiti. Puška ima francosko naprožilo. Ali je kvaliteta enaka kot je bila ali se je kaj spremenila?

  2. #2

    Privzeto

    Dobro si izbral kaliber. Puško malo manj.
    Jaz bi izbral brez naprožila, z nastavljivim proženjem.

  3. #3
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz ti enako svetujem kot alojz1, ker zastave z naprožilom so zelo nerodne, ker komajda spraviš prst k sprožilcu, pa še daleč naprej je... Raje vzami brez naprožila, pa ti pol puškar malo dodela sprožilec ali pa kar kakega boljšega nabaviš...

  4. #4

    Privzeto

    ali je bol smiselen nakup take rabljene puške?

  5. #5

    Privzeto

    Malo več podatkov bo treba, če rabiš pomoč.
    Predvidevam, da si mlajši lovec in kupuješ prvo puško. Prva izbira je ponavadi slaba, kakor tudi prvi pes slabo vzgojen
    Sedaj pa resno. Spremljaj na Forumu male oglase - se splača. Nikar ne kupi prehitro. Rabljeno preizkusi ali vsaj glej kako strelja lastnik.
    Če pa razpolagaš z več evri pa poglej Rugerjeve karabinke (imajo že objemke za daljnogled) ali kakšno Tikko, Howo. Predvsem Ruger American z novim zaklepom in snemljivim nabojnikom ter 22"cevjoje zelo všečna ( manj kot 1k).

  6. #6

    Privzeto

    Lahko ti rečem sam imam Zastavo v kalibru 308Win,puška je zelo natančna in kljub temu ,da ima Francosko naprožilo.
    Lahko ti rečem jaz sem zelo zadovoljen.

  7. #7

    Privzeto

    Citat Huntersman je objavil: Pokaži objave
    .
    Lahko ti rečem jaz sem zelo zadovoljen.
    Srečen je tisti, ki je zadovoljen z tistim kar ima.
    Saj nihče ni omenil, da je ta puška slaba. Večkrat pa opažam, da vsak hvali tisto
    kar ima. Ta, ki sprašuje za nasvet pa želi objektivno oceno.
    Če si zadovoljen z svojo puško (kar popolnoma podpiram) potem nikar ne preizkusi še kakšen Steyr ali Blaser ali... Boš samo slabe volje in še eden tistih, katerim so puške igrača (ki jo mora imeti) za velike otroke. Večkrat sem že napisal, da je bolje imeti eno puško in tisto znati uporabljati.

  8. #8

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    ...ker zastave z naprožilom so zelo nerodne, ker komajda spraviš prst k sprožilcu, pa še daleč naprej je... Raje vzami brez naprožila, pa ti pol puškar malo dodela sprožilec ali pa kar kakega boljšega nabaviš...
    A ti res o tem al se hecaš? To kar ti pišeš je dosti bolj povezano s kopitom in dolžino tega, kot s puško!

    Drugače pa imam tudi jaz puško brez sprožila in bi tudi tebi priporočal tako. Na koncu pa ne morem reči da je to bolje (meni je ki sem sprobal vse), ker eni hvalijo bolj z naprožilom drugi brez... Stvar osebnega okusa bolj ali manj...

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #9

    Privzeto

    No ni samo Zastava? Imam še Heanel-a Jager 10,Sava Kranj in še kakšna bi se našla.Samo lahko pa rečem,da največ jagam pa z Zastavo.
    Lahko mu samo svetujem ,da tudi z Zastavo ne bo nič zgrešil.?:icon_:

  10. #10

    Privzeto

    Citat Huntersman je objavil: Pokaži objave
    Lahko mu samo svetujem ,da tudi z Zastavo ne bo nič zgrešil.?:icon_:
    Vsekakor ne! Drugo pa je kar je "ekstra lušt" in kaj je potreba in uporabna zadeva. Da ne bo pomote, tudi sam imam trenutno Zastavo (sicer delano za drug trg).

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •