Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 37 od 37

Tema: Prepoved lova zaradi ugovora vesti

  1. #31

    Privzeto

    Ganges, raje pojej, kar si skuhal, pa bo mir!

    Adijo, s teboj se ne bom preklal, ker izgledam potem tak kot ti!

  2. #32

    Privzeto

    Mnenje nobenega uprabnika ni sranje, pa je naj še tako drugačno od mojega... le način na katerega je povedano naj bo umirjein in z izkazano toleranco do mnenja drugega - ravno v izkazovanju tolerance do drugačnih mnenj se ne strinjam v tvojih pisanjih.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #33

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ganges, raje pojej, kar si skuhal, pa bo mir!

    Adijo, s teboj se ne bom preklal, ker izgledam potem tak kot ti!
    Hahaha si pa smešen možakar in to zelo. Že večkrat sem prebral napisano in niti enkrat ne vidim v njem drugega pomena kot to kar sem mislil. In mislim, da je velika večina članov to razumela kot sem mislil. Zgleda ne vidiš dalj kot do nekih zamer in tistega kar si vtepeš v glavo.

    Skuhal nisem nič in za svojimi besedami stojim trdno!
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #34

    Privzeto

    Papa in veselo naprej v tvojem ozkem, črnogledem pogledu na vse kar obstaja
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #35

    Privzeto

    Za boljše razpoloženje:

    Lovec Jaka drvi s svojim terenskim avtomobilom po gozdni cesti. Nenadoma zaškripljejo zavore in avto se ustavi pred gobarjem.
    "Halo, "zakliče lovec Jaka, ali vozim proti lovski preži".
    "Ja, gospod jager," odvrne gobar, "pa ni treba tako zelo hiteti. Srnjak je že mrtev".

    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  6. #36

    Privzeto

    No, ajde, pa pojdiva nov krog. Mogoče pa je drugim v zabavo in kratek čas, kot kakšen reality shov?! Pa umirjeno prosim! Za začetek obdelava tvoje razčlenitve.
    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Razčlenitev:
    - da boš počel ti kar je tebe volja in kar je zakonsko določeno, ostale tradicije ipd. te ne zanimajo
    - vse ostalo je sranje pa je v tem mišljeno kot --- vse tradicije so sranje, vse kaj drugi mislijo in ni zakonsko zapovedano...
    Ne pa, da je tvoje mnenje sranje!!!
    Si napisal tu, da je moje mnenje tako, da so tradicije in mnenja ostalih zame sranje, ali ne?

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    In jaz naj vse to "sranje" berem in sodim kaj sodi v koš za smeti kaj v deponijo in kaj pustim pri miru. Pa saj nimam celo popoldne časa sedet za računalnikom....
    Ne bom.....nadaljujta zasebo ali po telefonu ali pa na štiri oči, te teme pa ne SMETITA VEČ.

    Pravzaprav jo ne bosta mogla, ker jo zaklepam, tako ali tako je zgubila rdečo nit...
    ADMIN
    Marko Gorše, Nadlesk

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •