Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Lovski koledarji

  1. #1

    Privzeto Lovski koledarji

    LZS je tako kot lani za naš denar nabavila koledarje. Koledarje so pričeli deliti in sicer glede na število lovcev v LD. Lani sem opozoril našega tajnika območne zveze, da bi lahko vsaka LD dobila vsaj enega za lovski dom. Letos so naredili isto, očitno LZS ni v interesu, da visi v prostorih LD njihov koledar - ali nas res potrebujejo le za polnjenje proračuna in v času volitev. Me prav zanima, koliko jih bodo razdelili funkcionarji LZS svojim kolegom.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    V zvezi s "koledarji LZS" še tale dopis:

    Spoštovani!
    Pošiljam še kratko opozorilo glede koledarjev, katere z dotiskom Lovske zveze Slovenije dobijo člani LD.
    Ni dovoljeno nikakršno prekrivanje, lepljenje oziroma kakršnokoli zakrivanje logotipa Lovske zveze Slovenije.
    Hvala in lep dan,
    LZS


    Lahko postavljajo pogoje, če so nam oni sami koledarje plačali .
    Iz svojega žepa, sevede .
    LP
    Služimo narodu !

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    V Lovcu številka 10/2011 je bilo na strani 540 objavljeno sporočilo o možnosti naročila dodatnih izvodov koledarja za svoje potrebe brez dotiska.

  4. #4

    Privzeto

    Mene pri koledarjih bolj moti to, da so "obvezni" in da jih bomo večina dobili kakšna 2 meseca prepozno, največkrat na občnih zborih.
    Zakaj jih ne dobimo poleg decemberskega Lovca?

  5. #5

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Mene pri koledarjih bolj moti to, da so "obvezni" in da jih bomo večina dobili kakšna 2 meseca prepozno, največkrat na občnih zborih.
    Zakaj jih ne dobimo poleg decemberskega Lovca?
    Poštnina

    lp

  6. #6

    Privzeto

    Koledarji so že na Območnih lovskih zvezah ali na sedežih volilnih okolišev, kakor hočete. Od tam jih morajo prevzeti tajniki LD ter razdeliti med člane.
    Ako se bodo slednji spomnili na svoje članstvo šele pozno v letu 2012, pa ne krivite LZS.

  7. #7

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Koledarji so že na Območnih lovskih zvezah ali na sedežih volilnih okolišev, kakor hočete. Od tam jih morajo prevzeti tajniki LD ter razdeliti med člane.
    Ako se bodo slednji spomnili na svoje članstvo šele pozno v letu 2012, pa ne krivite LZS.
    Mi je to vse jasno. A direktneje in sigurneje bi bilo, če bi bili koledarji poslani ob Lovcu. Poštnina ni tolikšna, da se je ne bi dalo vkalkulirati v članarino za LZS oz. pod tisti del za Lovca.
    Niso vsi lovci vedno pri zdravju ali pa tudi stanujejo zelo odmaknjeno, da bi bila nadaljna distribucija enostavna in pravočasna.

    Mi je jasno, da se je ob razmišljanju o distribuciji najprej reklo, "pošljemo na ZLDje, pa naj se oni naprej pobrigajo" Tako kot za knjige. A knjigo lahko tudi kakšen mesec kasneje bereš, koledar je pa le koledar!

  8. #8

    Privzeto

    Ta pot je seveda najcenejša in praktična. Pošiljanje koledarjev takih dimenzij po pošti pomeni njihovo poškodovanje med distribucijo, posebno pakiranje pa je že problem višine stroška.
    Je pa res, da za vsako zadevo najdemo dlako v jajcu in včasih se mi dozdeva, da svojo doslednost uveljavljamo na način, da smo proti vsemu.

  9. #9

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Koledarji so že na Območnih lovskih zvezah ali na sedežih volilnih okolišev, kakor hočete. Od tam jih morajo prevzeti tajniki LD ter razdeliti med člane.
    Ako se bodo slednji spomnili na svoje članstvo šele pozno v letu 2012, pa ne krivite LZS.
    in področne zveze o tem sploh nič ne obvestijo!

  10. #10

    Privzeto

    Zdravo,

    ZLD Ljubljana je včeraj po e-mailu poslala obvestilo vsem LD-jem, da lahko dvignejo koledarje za leto 2012. Je pa poleg res pripisano opozorilo o neprekrivanju logotipa LZS.

    LP G.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •