Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 25

Tema: MP-94 Over-and-Under Combination Gun

  1. #1

    Privzeto MP-94 Over-and-Under Combination Gun

    V temi o puškah Savage mi je Markysprej prilepil povezavo http://imzcorp.com/en/company/68.html do kombinirke MP-94 SEVER v kalibru 20/22WMR. Po ogledu strani, pa mi je še bolj padla v oči kombinirka MP-94, recimo v kalibru 20/76-7x57. Sicer bi bila v glavnem namenjena čakanju lisic, a kaj ko nekajkrat na leto k nam zaide tudi kakšen pujs in pri moji sreči, bi ga lahko z 22WMR samo milo gledal.
    Zanima me, ali morda kdo ve, če se v Sloveniji ali kje v bližini čez mejo, da dobiti to puško. Ali jo kdo morda celo uporablja in lahko napiše nekaj izkušenj z njo.

    Hvala in LP

    Matej

  2. #2
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Dobro razmišljaš. Nabavi puško, da bo tudi za pujse.

  3. #3
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    A si prepričan da se dobi tudi v kalibru 7×57?
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #4

    Privzeto

    Ja na predstavitveni strani http://imzcorp.com/en/company/67.html je kaliber 7x57R naveden kot opcija. Bolj me moti, da je v kombinaciji z večjimi krogelnimi kalibri dosegljiva samo v šibrenem 12/70 ali 12/76, ne pa tudi v 20/76.
    Bi pa bil za moje lovišče zanimiv tudi 6,5X55SE, ki je prav tako naveden kot opcija ali pa 6,5x57R, ki pa ga žal ni.

    Matej

  5. #5

    Privzeto

    v sloveniji je te baikalove kombinirke zelo težko dobiti. povsod malo pojamraj pa se te bodo morda kje usmilili...

  6. #6
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Povprašaj pri trgovcu v Postojni, ki ima vedno nekaj na zalogi od Baikala...

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Koliko pa stane taka "puška".

  8. #8
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Koliko pa stane taka "puška".
    Zakaj pa v narekovajih? a ti misliš da ni puška?

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Zanima me koliko stane, da bi fantu svetoval, kaj boljšega lahko dobi za isti denar.

  10. #10
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Zanima me koliko stane, da bi fantu svetoval, kaj boljšega lahko dobi za isti denar.
    Tokrat pa moram potegniti z Muzikantom saj imam Baikalko in tudi jaz trdim,da ni vredna nič. Rusi imajo namreč svoje poglede o cakibru 30 in njihovem Kalašniku ki nikakor nista enaka. torej točnost teh pušk je na nuli in niso primerne za lov.
    Skratka tudi jaz predlagam kaj drugega za isti denar in čeprav je rabljeno je boljše.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •