Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 69

Tema: Žalna knjiga ob smrti Bojana Lepičnika-rock&rolla

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto Žalna knjiga ob smrti Bojana Lepičnika-rock&rolla

    Danes nas je dosegla vest, da je nenadoma umrl Bojan Lepičnik, ki smo ga na forumu poznali pod imenom - rock&roll. Z nami je bil od vsega začetka. Bil je eden od idejnih očetov teh strani in foruma. Bil je tudi predsednik Sveta zavoda Forum-lov in moderator.

    Meni bo v spominu ostal kot pravi lovski tovariš in velik mož, ki je vedno videl luč na koncu tunela. Njegove ideje in rešitve problemov so bile vedno na pravem mestu in so nas vedno znova vrnile na realno pot, po kateri smo lahko nadaljevali proti našem skupnem cilju. Imel je veliko načrtov in pobud, ki mi jih je zaupal ob najinem zadnjem pomenku. Veselil sem se časov, ko bi jih skupaj uresničili, pa mu usoda ni namenila tistih dni, da bi se veselil skupaj z nami.

    Tistega večera, ko sva se pogovarjala o tem forumu, sva ugotovila, da bomo prej ko slej, vsi zapustili to spetno skupnost, do takrat pa, ko bomo imeli priložnost sodelovati, pa je prav, da svoje delo opravimo kar najbolje. V mislih sva imela čas, ko bomo prve bojne linije prepustili drugim, nikakor pa si nisem zamišljal, da nas bo Bojan tako hitro zapustil. Za vedno.

    Zato smo sedaj še bolj zavezani, da skrbimo za njegovo zapuščino in nadaljujemo po poti, po kateri smo, do danes, hodili skupaj. Verjamem, da nas bo Bojan spremljal iz večnih lovišč...

    Marko Gorše

    PS. Na Facebooku je imel napisano: Do smrti bom živel. Nekateri na žalost že prej umrejo.
    Last edited by Krpan; 14. October 2011 at 00:41.
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Svojcem in vsem zalujocim izrekam iskreno sozalje.
    Se kratka misel oz. citat, ki dobro opisuje osebnost, ki jo je rock&roll odrazal na tem forumu.


    Dober, plemenit človek, ki je z nami živel, nam ne more biti odvzet, kajti v našem srcu je zapustil svetlo sled svoje dobrote in plemenitosti.



    Thomas Carlyle
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  3. #3

    Privzeto

    Bojan, malo trenutkov sva preživela skupaj, a niti za enega mi ni žal.
    Svojcem in ostalim žalujočim izrekam globoko sožalje.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto R&R

    R.i.p.

  5. #5

    Privzeto

    Bojan ...

    lepo te je bilo poznati.

  6. #6

    Privzeto

    Presenečen in pretresen sem ob odhodu mojega cenjenega in dragega lovskega in forumskega tovariša R$R. Nisva se vedno v vsem strinjala, sva pa vedno drug drugemu želela vse lepo in oba sva si iskreno prizadevala, da bi najina in naša slovenska lovska organizacija bila kar najbolj po meri največjega dela njenih članov ter v korist naravnega prostora in v njem živečih živih bitij.

    Pogrešal bom Bojana in njegove prispevke.

    Njegovim dragim in vsem, ki ste z njim prijateljevali in se družili, pa izrekam iskreno sožalje!

    Drago HORVAT, LD Negova

  7. #7
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Svojcem iskreno sožalje.

  8. #8

    Privzeto

    Odšel je moj prijatelj, padlo je drevo tik poleg mojega v gozdu življenja.
    Veliko prezgodaj!

  9. #9
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Še v torek zvečer sva bila skupaj na seji OZUL-a, danes pa takšna novica. Bojan počivaj v miru.
    Trotovšek

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Počivaj v miru!

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •