Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Franc Ekar, kandidat za predsednika LZS

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto Franc Ekar, kandidat za predsednika LZS

    V tej temi se bo razpravljalo o kandidatu za predsednika LZS Francu Ekartu in njegovemu programu.
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #2

    Privzeto

    Lahko o tem kandidatu kdo kaj zapiše in ga predstavi ? Sam v svojem "programu" navaja, da mu je bilo svetovano, da naj se navajanju podatkov o sebi izogne. Zakaj in kdo mu je to svetoval ?

    Kdo je torej ta kandidat, odkod prihaja, s čim se ukvarja in kakšne so njegove reference s katerimi sam meni, da bi se lahko dostojno spopadel za mesto predsednika LZS z drugimi kandidati.

    Želelo se je "novo ime", ki pa se ga sedaj zamolčuje in mu nihče ne namenja prav nobene pozornosti.

  3. #3

    Privzeto

    Tudi sam prvič slišim za kandidaturo. tov Ekarja. Kot poznam zadeve malo iz Lovca in Planinskega vestnika, je starešina LD Jezersko, organizator vsakoletne smučarske tekme za Kristalnega gamsa, aktiven tudi v UO ZLD Gorenjske. Še bolj prepoznaven je kot bivši dolgoletni predsednik Planinske zveze Slovenije.
    Izkušenj vodenja mu torej ne manjka.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Jaz ga osebno se nisem srečal tako kot ostale tri kandiate, zato težko sodim o njem.
    Veliko pa se sliši o njem v medijih in Lovcu. Slišal sem tudi lovce, ki ga imajo zaradi tega poln kufer, vendar menim, da gre za običajno lovsko foušijo. Med njegovimi, meni najbolj všečnimi, dosežki, je zagotovo predelovalni obrat za divjačino v okviru LD in vodenje dialoga z ostalimi uporabniki prostora. Všeč mi je tudi, da poskrbi, da se o teh dogodkih sliši v širši javnosti. Tudi izkušnje vodenja PZS bi mu pri nas prav prišle.

    Zagotovo bi bilo strateško, da tega človeka iz bojišča premaknemo v generlaštab.
    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Zagotovo bi bilo strateško, da tega človeka iz bojišča premaknemo v generlaštab.

    Pomota. Njegove reference niso ravno bleščeče kot je meni poznano. Če želimo privatizirati lovišča, potem pa ja, premik v generalštab.

    A je on uradni kandidat?

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kandidat...

    Lp!

    Ima rock&roll tisto o privatizaciji lovišč, popolnoma prav... Grrrrr, pa sta že dva taka na letvici, no morda pa trije, če je tisto, o odnosu med inki in križem resnično...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  7. #7
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Veliko pa se sliši o njem v medijih in Lovcu. Slišal sem tudi lovce, ki ga imajo zaradi tega poln kufer...
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  8. #8

    Privzeto

    Vedno smo v dilemi, kaj naj prevaga pri oceni. Osebnostne kvalitete in karakter kandidata ali njegov program. Zelo pomembna je sposobnost nek načrt realizirati. Še tako dober program, ki ne bo zapustil soban na Zupančičevi ali še tako dober in sposoben kandidat, ki ne bo imel opredeljenih ciljev in prioritet, je enako slabo.
    Program Ekarja je zelo splošen in mi ni jasno kaj bo razen predsedovanja kandidat počel na zvezi. Pogrešam malo več konkretnega. Pri vseh kandidatih pa malo "curriculum vitae" (življenjepisa), da lažje vidimo s kom imamo opravka.

  9. #9

    Privzeto

    Na spletu lahko kaj več preberemo o njem, npr.:

    -www.ednevnik.si/entry.php?w=pzs&e_id=76889
    -www.gore-ljudje.net/novosti/1949/

    Na osnovi tega kaj vse o njem na spletu piše, si lahko vsak posameznik ustvarili mnenje ali je oz. ni primeren kandidat.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  10. #10

    Privzeto

    Če je ta komentar iz MilanK.jevega prvega linka res Ekarjev, je jasno vsaj eno.
    Da je polpismen.

    "Komentar brez naslova
    13:37, 11. 11. 2008 .. Avtor F Ekar

    Že večkt sem yapislal da v rumene medije nebom odgovarjalker niso resni in so na novoju šanka kamor semi nebomo spuščali.

    Dr?ali se bomo Statuta PZS in takonaj se tudi vsi vpleteni kise delajo sedaj prizadete če je UO to potrdil je edinomerodajno to upoštevati.

    komur PZS kot taka ni všeč jo lahko vsak te+nutek zapusti, ker gre za popolnoma prosto - voljno organizacijo kakršna je bila od ustanovitve in bo tudi v bodoče. Še naprej blmo gojili ljubezen do planin planinstva in slovenstva kakor tudi dosedaj. Na Vaše internetne strani se ne bom več oglašal ne s tem vzvezi kot tudi sicer"

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •