Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Nalepka (etiketa) in našitki LZS - kje kupiti?

  1. #1

    Privzeto Nalepka (etiketa) in našitki LZS - kje kupiti?

    Pred časom se je še dalo dobiti (kupiti) te nalepke v Kopteksu ter nekaterih drugih trgovinah. Sedaj ko sem iskal po kar nekaj trgovinah v Ljubljani, sem ugotovil, da jih nikjer ni. Kot pravijo trgovci, pač ni šlo v promet. Tudi kje po predalih niso našli ničesar. Nalepko bi dal na avto, (sicer ni statusni simbol, ampak vseeno, naj se vidi... ) kakšno pa tudi na ostalo lovske-strelsko ropotijo. Tudi nalepk ribiške zveze ni nikjer. Ravno tako nisem nikjer dobil pasa z (oznako) logom LZS, da ne omenjam našitka za brezrokavnik, kapo ali jakno. Tudi kap z temi oznakami ni. Ali ima gdo od forumašev kako idejo kje lako te nabaviti te reči, saj menim, da to zanima tudi koga drugega.

  2. #2
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Vprašaj na LZS
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #3

    Privzeto

    Projc, pa te ni sram to okoli kazati?
    S čim pa se LZS lahko pohvali, da bi njen znak okoli nosil?

  4. #4

    Privzeto

    Sršen, mislim da ni prav nič narobe. če ima kdo našitek ali nalepko LZS.

    LZS nima mandata štiri ali pet let kot njeno vodstvo, ampak je naš statusni simbol, ki ga nosimo ali imamo že sto let!

    Mislim da ni nobene potrebe mešati lovske politike z znakom LZS, ki se ga ne bi smeli sramovati.

    LP

  5. #5
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Boljše da si daš naredit SLD.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Boljše da si daš naredit SLD.
    Kdo ti jo bo pa naredu? Sem hotel, da mi nekdo iz LZS pošlje logo (vektorski) pa sm dobil odgovor, da rabiš neko pogodbo podpisat oz. da moraš biti članica LZS (kar smo) pa še zmer ga nisem dobil. Tko da je dobiti logo, po katerem bi dal narediti nalepko oz. izdelati našitek mission impossible.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  7. #7
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Kdo ti jo bo pa naredu? Sem hotel, da mi nekdo iz LZS pošlje logo (vektorski) pa sm dobil odgovor, da rabiš neko pogodbo podpisat oz. da moraš biti članica LZS (kar smo) pa še zmer ga nisem dobil. Tko da je dobiti logo, po katerem bi dal narediti nalepko oz. izdelati našitek mission impossible.
    Vzemi staro značko iz klobuka (tisto z Gamsom in SLD), jo nesi na hrvaško (poglej na internetu, kdo to dela), plačaj in si našij.
    Nalepko si pa lahko narediš doma, če imaš računalnik in tiskalnik.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Kdo ti jo bo pa naredu? Sem hotel, da mi nekdo iz LZS pošlje logo (vektorski) pa sm dobil odgovor, da rabiš neko pogodbo podpisat oz. da moraš biti članica LZS (kar smo) pa še zmer ga nisem dobil. Tko da je dobiti logo, po katerem bi dal narediti nalepko oz. izdelati našitek mission impossible.
    No sam imam našitek LZS ni bil problem ga dobiti mogoče je bil problem,da sem jih vzel le 3,tam kjer sem jih dobil pa so mislili,da jih bom vzel več 1000.Mislim,da v današnjih časih ni težko kaj dobiti važno,da takoj plačaš.Kolovski samo v Ribno boš moral.

    LP
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •