Stran 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Rezultati 81 do 83 od 83

Tema: Kateri daljnogled kupiti?

  1. #81

    Privzeto

    Zdravo

    V temi nisem zasledil kako se obnesejo Vortex Razor HD 8x42 daljnogledi. Po testih so odlični, vendar bi bil vesel mnenja iz prakse.

    Aja nosim očala.

    Hvala
    LP

  2. #82

    Privzeto

    Pozdravljeni,
    mene pa zanima kako se obnese Meopta Meostar B1 7×42 / 7×50. Prioriteta mi je opazovanje/ocenjevanje divjadi pri dnevni svetlobi, vsekakor je pa tudi dobrodošlo, da se ob luni/mraku kaj vidi :).
    Je ta dvogled vreden svojega denarja ali je bolje pogledati v drugo smer (Zeiss Conquest 8×42, Habicht 7x42, Minox, Vortex...).
    Skratka iščem nekaj pametnega za okoli 800€.

    Hvala za odgovore in lep pozdrav.

  3. #83

    Privzeto

    Citat G.G je objavil: Pokaži objave
    Zdravo

    V temi nisem zasledil kako se obnesejo Vortex Razor HD 8x42 daljnogledi. Po testih so odlični, vendar bi bil vesel mnenja iz prakse.

    Aja nosim očala.

    Hvala
    LP
    Sicer ni razor ampak diamondback (ki je cenejši ...). Slika bp, lepo se vidi tudi v mraku (10x50). Na prvi pogled lepo narejeno ... Sem pa po pol leta moral zalepiti nazaj levi nastavek na okularju (za očala). Nisem mogel verjeti, da se navoji niso ujemali, ampak je bil vmes že lim (če pa ni bil lim, je pa plastika tako mehka, da je navoje popolnoma pojedlo). Se pa ta okularček še vedno premika, tako da ni izgubil na funkciji (očala / brez očal).

    Za moje pojme je optika čisto dobra. Nisem pa nič primerjal s kakim razor hd.

Stran 9 od 9 PrvaPrva ... 56789

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •