Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 83

Tema: Kateri daljnogled kupiti?

  1. #71

    Thumbs up

    Da, je ok.

  2. #72

    Privzeto

    Pozdravljeni!
    zanima me kateri dvogled bi biu nekako najbolši v rangu 1000-1400e.. nekako najbolj gledam swarovski SLC 8x42 in Leico Trinovid 8x42... kaj vi menite kateri bi bil boljši? Hvala

  3. #73
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Citat Filip je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    zanima me kateri dvogled bi biu nekako najbolši v rangu 1000-1400e.. nekako najbolj gledam swarovski SLC 8x42 in Leico Trinovid 8x42... kaj vi menite kateri bi bil boljši? Hvala
    Napiši še, ali nosiš očala?

  4. #74
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Citat matejk je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni

    Odločam se za nakup daljnogleda v rangu 500€ in me zanima ali ste že imeli možnost preizkusiti novi Bushnell Legend M 8x42.
    Prejšnji model Legend ultra HD je imel kar dobre ocene in mnenja, za Legend M, pa kaj dosti mnenj uporabnikov še ni zaslediti, testi na spletu pa ga kar hvalijo.
    Pri vas je cena sicer malenkost čez moj okvir, vendar bi v primeru, da nova serija dejansko prinaša dodano kvaliteto tudi to spregledal.

    LP

    Matej

    Najprej bi se opravičil za nekoliko pozen odgovor. Želel sem si vzeti čas in ta daljnogled dobro preizkusiti preden kaj napišem. Daljnogled je več kot soliden v tem razredu, kljub temu pa bi rekel da ga Minox BL 8x44 HD, Hawke Frontier ED 8x43 ter Vanguard Endeavor ED II 8x42 nekoliko prekašajo. Minox je precej bolje izdelan od ostalih, Hawke in Vanguard pa pri enaki, morda celo za odtenek boljši optiki ponujata bolj ugodno ceno. Je pa treba poudarit, da razlike niso velike ter da so vsi štirje našteti zelo dobri za ceno okoli 500 EUR.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  5. #75
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Citat Filip je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    zanima me kateri dvogled bi biu nekako najbolši v rangu 1000-1400e.. nekako najbolj gledam swarovski SLC 8x42 in Leico Trinovid 8x42... kaj vi menite kateri bi bil boljši? Hvala

    Oba sta primerna za uporabnike z očali, je pa med tema dvema Swarovski boljši daljnogled. Je pa na drugi strani dejstvo, da je Leica prejšnji vikend predstavila nove daljnoglede Trinovih HD, tako da bodo obstoječi naprodaj z znatnim popustom.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #76
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Pa novi Kahles? Zgleda atraktivno.

    http://www.superjagd.com/magazin/pra...rte-jagerinnen

  7. #77
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Kahles bo direktna konkurenca novim Trinovidom HD, saj bodo oboji stali manj kot 1000 EUR. Pri nas smo jih že naročili, a bom lahko kakšno resno oceno napisal, ko jih bom dobil in primerjal z drugimi.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  8. #78
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Citat Optik-trade.si je objavil: Pokaži objave
    Oba sta primerna za uporabnike z očali, je pa med tema dvema Swarovski boljši daljnogled. Je pa na drugi strani dejstvo, da je Leica prejšnji vikend predstavila nove daljnoglede Trinovih HD, tako da bodo obstoječi naprodaj z znatnim popustom.
    Se v primerjav s SLC-jem splača še malo prišparat in pogledat za Leico Ultravid 8x42 HD-Plus?

  9. #79

    Privzeto

    hvala za odgovore! več kot 1300 nebom dajal sem se odločil.. koliko bo pa cena trinovida HD? ter pa naprimer kahlesa? izgleda mamljivo

  10. #80
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Kahles 8x42 970eur, 10x pa 990eur.

Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •