Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 25 od 25

Tema: Optik-trade.si

  1. #21

    Privzeto

    Prjatu, a ste že imeli predstavitev večje količine strelnih daljnogledov na terenu.
    Nekje sem zasledil da se bo to v bližnji prihodnosti zgodilo. Hvala za informacijo.

  2. #22
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Pozdravljen.

    Malo zamujamo zaradi moje zasedenosti na drugih področjih, bom pa sedaj imeli dva takšna dogodka v kratkem.


    1.4.2013 bomo imeli stojnico na strelski tekmi na Vranskem in bo tam mogoče videti in preizkusiti mnoge izdelke iz naše ponudbe.


    Naslednji takšen dogodek bo pa v nedeljo 7.4.2013 v Poljčanah pri lovskem domu LD Laporje, kjer bo pa mogoče videti praktično celotno našo zalogo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  3. #23

    Privzeto

    Hvala za odgovor. Se vidimo. Samo to mi povej, a kupim prej ali na tekmi.

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    75

    Privzeto

    Na vaši internetni strani ne morem oddati naročila, pri davčni številki mi napiše enter a valid VAT... Dvomim da so mi ukinili davčno

  5. #25
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Prosim, če nam pošljete mail na info@optik-trade.si glede vašega naročila. Glede napake na naši strani pa hvala za opozorilo, poskusili jo bomo čim prej odpraviti.

    Lep pozdrav,

    Teodor Štimec
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •