Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 51

Tema: Lovska družina Logatec/Vrhnika?

  1. #21

    Privzeto

    Citat mart6 je objavil: Pokaži objave
    ...In zato s sodelovanjem na tem forumu vsekakor zaključujem. ...
    Hvala.

  2. #22
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    In čemu je takšno prerekanje potrebno?
    Zakaj toliko ostrih besed?
    Ali se na da lepši način podati svojega mnenja???
    To ne vodi nikamor...

    Raje si poglejte to:
    http://www.ribiska-zveza.si/forum/vi...=8391&start=40
    http://www.ribiska-zveza.si/forum/vi...=8669&start=80

    Pa na srečanje na Bobrovem memorialu se spomnite.


    Tisti, ki se tukaj tako prerekate, si na srečanju verjetno težko v oči pogledate in stisnete roko. Če sploh na srečanje pridete...

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Proof, pa saj je tako obnašanje po forumu postalo normalno. Saj vidiš, da noben nič več ne objavlja, vsi se jebejo med sabo... Moderatorji popravijo in opozorijo tisto kar morajo, tisti ki so od njih postavljeni, da delajo zdraho, imajo privilegije... tko pač je, to si je treba vzeti v zakup. Imam občutek, da si z raznimi motikami, krampi, sršeni hoče ta forum povečati branost... pa jim ne ratuje ravno najbolje...

    Tisti, ki smo vzpostavili prijateljstva prek tega foruma, to prijateljstvo vzdžujemo prek osebnih kontaktov, maila in podobno. Večina se foruma sploh ne poslužuje več... to je žal, realnost...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #24

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    ... tisti ki so od njih postavljeni, da delajo zdraho, imajo privilegije...
    Ej, Kolovc, ne žali me! Mene ne bo nihče postavljal! Še najmanj neki moderatorji.
    In kar se tiče jambranja čez moja pisanja, si najprej točno preberi kako je potekalo v tej temi in se potem čudite zakaj pičim.
    Dokler sršena pustiš pri miru ti nič noče, ko ga začneš bezat, pa piči!

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ej, Kolovc, ne žali me! Mene ne bo nihče postavljal! Še najmanj neki moderatorji.
    Če pa mačku na rep stopš, pa zacvil...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  6. #26
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Mene ne bo nihče postavljal! Še najmanj neki moderatorji.
    Dokler sršena pustiš pri miru ti nič noče, ko ga začneš bezat, pa piči!
    Oh Sršen, kako si se napihnil in očitno uživaš ko s svojim Marky Pansom izganjaš manj debelokože, drugače misleče forumske kolege.
    Počasi boš ostal sam (no ja, najbrž bosta dva). Koga boš pa takrat napadal, verjetno se boš zaletaval v ogledalo.
    Škoda, da nisi Čebela, tudi ta boleče pika, vendar je od nje tudi veliko koristi.

  7. #27
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Hrupno o hrupu...

    Lp!

    Čeravno je hrup moteč faktor, a so moteči tudi sprehajalci, ki se trumoma valijo skozi veliko Prirodo in puščajo za seboj upostošenje, v dobri veri, da so le oni in edini, od boga poklicani, naravovarstveniki, ekologi in ne vem še kakšni "logi", pa, da k temu prištejemo še krdelo "nedolžnih" pasjekov je enačba katastrofalna... Blizu mene je Alpski letalski center Lesce. Od kar pomnim je tam in znan je kot središče padalstva, ko pa so gradili avtocesto so morali prestaviti pisto in glej si ga vraga, takoj se rodi ljudska iniciativa, za preprečitev le tega, ker je na lepem začel hrup neznosno motiti prbivalce bližnje vasi... A kot je že Sršen izrazil dvom, to niso bili avtohtoni prebivalci, ti se še zmenijo ne za "frčoplane", ampak "pritepenci", ki jih moti, tudi že kokoš na vasi... in smrad hlevskega gnoja... Pa nihče ne mara smetišča, pa nihče trgovskih centrov, pa no...saj nihče nikogar več ne mara... No, pa nima to nič, neposredne veze z Mart-ovim primerom, a diši, zelo podobno...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #28

    Privzeto

    Oh revčka boga Kolovski in Žandarček. Vaju boli, ko človek po svoji vesti napiše?
    Ne znata najti argumentov, pa se pod pas spuščata, zmerjata z nekakšnimi plačanci in žalita s slugami?

    Naj se človek spusti na vajin nivo?
    Nope, ne bo šlo, tam zmagata, pa še škoda vajinega časa, ker očitno veliko koristnega za lovstvo postorita. Ker pa ne vem kaj, se priporočam da napišeta.

    Že zato, da ne bom sam osamljen tu jokal.

  9. #29

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    A kot je že Sršen izrazil dvom, to niso bili avtohtoni prebivalci, ti se še zmenijo ne za "frčoplane", ampak "pritepenci", ki jih moti, tudi že kokoš na vasi... in smrad hlevskega gnoja... Pa nihče ne mara smetišča, pa nihče trgovskih centrov, pa no...saj nihče nikogar več ne mara... No, pa nima to nič, neposredne veze z Mart-ovim primerom, a diši, zelo podobno...

    Lovski zdravo
    Janez L
    Končno nekdo, ki je sposoben dojeti poanto.

  10. #30
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Končno nekdo, ki je sposoben dojeti poanto.
    Aha Osica, šele sedaj razumem, nekaj (hrup, smrad, pozidave, smeti itd.) je šele takrat moteče, ko to ugotovijo domorodci, razne civilne iniciative pa so plod "pritepencev", ki pa so seveda pomehkuženi bedaki in nimajo pojma o tem kako se živi na deželi.
    Zanimivo dojemanje instituta civilne iniciative. Zase lahko rečem, da imam z njimi dobre in slabe izkušnje in vedno podprem tisto, ki se bori za zdravo okolje in ohranitev narave.
    Kar se tiče dela za lovstvo pa lahko rečem: trudim se, bolj od povprečja, kaj več pa ne bi razlagal, ker se mi ne zdiš nekdo kateremu bi polagal račune, pa tudi ne spada na ta forum.

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •