Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: etični kodeks slovenskih lovcev

  1. #21
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Še eno vprašanje. A si sedaj od vojske in gasilcev tudi ne bomo smeli več šotorov sposojati. V našem društvu smo te že nekajkrat brezplačno dobili in brez zajebancije ravno z obrazložitvijo, da jih je treba vsake kvatre sestaviti, pregledati in preluftati. Dobro, za nekaj pirov smo že dali, a se sedaj bojim da to pa spada pod korupcijo.

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto



    Zanimivo, zanimivo.

    MH, ali misliš ko navajaš društvo na lovsko družino? Če ja, potem je olajševalna okoliščina ta, da je to društvo, ki deluje v javnem interesu in, da ko gre za gasilce, so tudi oni društvo v javnem interesu in ne državni organ in torej ni nobenih zadržkov. Če pa ste dobili zračenje šotorov od vojske, no verjetno je tega že zelo dolgo.
    Ne glede na vse pa se meni zdi razlika med fizično osebo in društvom v javnem interesu. Tudi država priznava to razliko.

  3. #23
    žandar Guest

    Privzeto

    MH, pravilno si razumel moj namig, ta stvar v lovstvo ne sodi, še najmanj v razpravo o EKSL.

  4. #24
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Kdo je pa tole politično kvazi koruptivno zadevo vtaknil v to temo?
    Pa ne mi rečt, da se imam za bolj pametnega kot sodnik, ki ga je obtožil, čeprav zadeva še ni zaključena... Bolje bi bilo odpreti temo Sodniški kodeks ali kaj pdb., pa bi mleli takšne sekance.

  5. #25
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    ... Ne glede na vse pa se meni zdi razlika med fizično osebo in društvom v javnem interesu. Tudi država priznava to razliko.
    Ahaaa, že štekam. Lufta se samo v javnem interesu. Jaz včasih tudi v svojem, če me nihče ne gleda... ;-)

  6. #26
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Moderator, blokiraj že te IP-je.

  7. #27

    Privzeto

    A ti jež veš kaj so te objave?

  8. #28

    Privzeto

    Citat Nominfili je objavil: Pokaži objave
    Antivirus software is intended to regularly scan your computer for virus and keep it safe and secure against online threadlike adware, adware, viruses and some that you really never even heard of. We recommend all users to fit antivirus software to secure your pc against viruses and prevent your computer safe. If you are trying to install trend <a href=http://antiviruswiz.com/trend-antivirus.html>micro trend anti virus</a> than follow me through fast and simple step and we will have your antivirus installed in no time.
    Hitri prevod:
    Protivirusna programska oprema je bila ustanovljena za redno skeniranje za virus in da ga zavaruje pred online nitki spyware, adware, virusi in nekateri, ki ste ga pravkar, pred tem pa nikoli niti slišali. Priporočamo vsem uporabnikom namestitev protivirusne programske opreme, da si zaščitite računalnik pred virusi in računalnik bo varen. Če poskušate namestiti trend <a antivirus href=http://antiviruswiz.com/trend-antivirus.html> </ a> od mene, sledite, enostaven in hiter korak in morali bi imeti nameščen protivirusni program.

    Kaj pa je to. Ali gre za posebno in novo vrsto lova. Da, to je lov na viruse, kar utegne biti zelo donosen posel.

    Take poste je treba takoj brisati, njihove pošiljatelje pa blokirati.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •