Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Leupold European 3-9x50 ali Zeiss Duralyt 3-12x50

  1. #21

    Privzeto

    Se opravičujem De_Tomaso zgornji post je bil namenjen Muzikantu.

    lp snef

  2. #22

    Privzeto

    Ker sem jaz sprožil to temo, naj vam povem da sem kupil omenjeni daljnogled Duralyt 3-12x50 z rdečo piko. Verjetno je to eden prvih daljnogledov v Sloveniji, če ni kar prvi. Včeraj in danes sem preizkušal daljnogled na strelišču (zjutraj ob svitu, pri popolni dnevni svetlobi in zvečer v raku) in naj vam povem, da so prve izkušnje zelo dobre me je daljnogled zelo presenetil v pozitivnem smislu. Me pa zelo moti, ko nekateri komentirajo nekaj kar sploh nikoli niso preizkusili in govorijo kar so nekje slišali in potem še kaj dodajo in to je to. Motijo me tudi slovenski trgovci kateri v reklamah na veliko ponujajo najrazličnejšo optiko. Ko jih pa vpršaš za kakšne tehnične lastnosti daljnogleda (npr. osnovni podatek: prekrivnost križa na 100m) ti pa sploh ne znajo odgovorit ali pa če jih vprašaš katrere daljnoglede se da videt in primerjat v njihovi trgovini, ti pa odgovorijo, da daljnogledov nimajo na zalogi, ali pa da so ravno zadnjega prodali in da je potrebno daljnogled katrerega želiš naročiti in po možnosti še v naprej plačat. Lepo vas prosim takšno trgovino se pa res lahko gre vsak. Moja izkušnja je bila takšna, da sem se odpravil v tujino na sejem, kjer sem lahko primerjal lepo število različnih daljnogledov na enem mestu in se potem zlahka odločil.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Ima kdo slučajno kaj podatkov, če je v Sloveniji blo že kaj reklamacij pri Duralyt seriji?
    Sam bom namreč svojega reklamiral, ker korekcija križa ne deluje kot bi morala, niti mi ne drži strelov.(..da bi šlo za mojo krivdo ne verjamem, puška in montaža sta brezhibni)
    Sem pa nekaj bral na hrvaškem lovskem forumu, da so pri njih imeli dosti teh primerov!
    Svaka čast nemcem, zgleda da za relativno male denarje pač ne znajo naredit brezhibnega daljnogleda!

  4. #24
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Od septembra 2014 uporabljam Duralyt 2-8 x 42 s piko na karabinki 7x64.Nimam kaj reči,sem zelo zadovoljen.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •