Stran 10 od 20 PrvaPrva ... 67891011121314 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 200

Tema: kombinirka pomoč pri nakupu

  1. #91

    Privzeto

    Tukalje malo preveč poenostavimo zadeve.
    Nobena glava ni iz Al ampak iz lahke zlitine. Tudi nakit ni iz zlata ampak zlitine zlata, srebra in največkrat bakra.
    Al legiran z jeklom ima čisto drugačne mehanske lastnosti kot čisti. Tudi jeklu da trdoto oglik. Čiste kovine se zelo malo uporabljajo.
    In glava iz lahke zlitine na Blaserju bo preživela mene in še koga.

  2. #92
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    So pa seveda deli kateri morajo prestat večje obremenitve iz drugih materijalov, ne iz Al (igle, osi,...). Vsak proizvajalec pazi, da je izdelek takšen, da ustreza mehanskim pogojem in je uporaben.

  3. #93

    Privzeto

    dobro jutro! ko je že debata o kombinirkah... kupim kombinirko, najraje kakšnega čeha, recimo 7x57/12, ali 7x64, 7x65,cena naj bo solidna... sem lovec pripravnik.
    (naj še povem, da mi kot pripravniku marsikaj ponujajo, ker imajo vsi prepolne omare...:)ponujajo tudi dobre stvari, ampak za te je žep preplitek...)pregledal sem že bolho, male oglase tukaj, moram rečt, da nisem našel nič kaj "cenovno ugodnega". cenovni razpon od 400-600. javite mi na zs. hvala

  4. #94
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Kaj pa tole? Sicer ni 12, je 16, a zdi se v redu, če pa si resno želiš šibre kalibra 12 lahko preveriš pa tudi tole.
    Last edited by MasterLesjak; 7. July 2011 at 03:25.

  5. #95

    Privzeto

    za kupovati se ti ne splača hiteti. raje počakaj par mesecev in se bo kakšna izredna ponudba pojavila. če pa želiš na hitro, pa so načeloma češke super brno bile najbolj kvalitetne kombinirke. zh in ostalo je težek šrot in star, vendar pa zna bi ugoden; seveda če je cena pod 500€, kar je nad je precenjeno.
    http://www.forum-lov.org/index.php?o...id=1&Itemid=57

  6. #96
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Češke kombinirke v življenju ne bi kupil. Gledam naše jagre kako se matrajo na preizkusu risanic vsako pomlad. Komaj spravijo skupaj tiste tri šuse.

  7. #97
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    :icon_: ja pa ni problem v puškah...40+ let staro kozličko (ZH) imam še vedno doma (sem jo poverbal od starga) na njej je Falke 4x32 in na strelišču prav nič ne zaostaja za Blaserco R93 na kateri imam Zeiss-a 3-12x56...ma je ne prodam za noben dnar "kamo li" za 500€ al pa še manj

  8. #98
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    raje počakaj par mesecev ..
    ...
    ali pa par let pa kupi boroveljsko ali Blaser tok časa pa ne jagiza posrat

  9. #99
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Češke kombinirke v življenju ne bi kupil. Gledam naše jagre kako se matrajo na preizkusu risanic vsako pomlad. Komaj spravijo skupaj tiste tri šuse.
    Marsikdo ne spravi tistih treh šusov skupaj niti s puško za 5000 EUR.
    Malo poglej čez planke kdaj. V Nemčiji so češke bokarice še danes kar cenjene, kar držijo ceno. Nemci že vedo, kajne?
    Jaz jo imam in z njo pojagam vse. Na nastrelu nisem imel še nikoli težav in še nikoli nisem potreboval več kot 2 strela da sta bila 2 v krogu (kot je po pravilniku).
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #100

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    ...
    ali pa par let pa kupi boroveljsko ali Blaser tok časa pa ne jagiza posrat
    vidim, da ne dojameš, da če kupiš prvi šrot ki ga vidiš na oglasih, lahko vržeš stran 600€ pa še jagat ne moreš...
    pa ne si mislit da so češke kombinirke slabe; le veliko so (po navadi) dale skozi in zaradi tega znajo biti v slabem stanju. drugače pa ja, kot pravi mugo, pri nemcih so cenjene.

Stran 10 od 20 PrvaPrva ... 67891011121314 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •