Rezultati 1 do 10 od 85

Tema: Mladi lovec in pravica do lova

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Poglej fAtursKy, nisem napisal na koliko jaz streljam, tudi za serača ta nisem označil. pokomentiral sem, kar si sam trdil. Da si po jelenu streljal, čeprav ni bilo dosti šans, da boš zadel si sam napisal. Da to ni etično verjetno veš. Da bi lahko jelena le ranil dobro veš. Izgovarjaš se na psa, ničvreden izgovor. Lahko da si v redu lovec, če je res kot razlagaš si dober strelec sigurno. Ampak kar pa si tukaj napisal in sedaj na vse načine zagovarjaš pač nista ravno primera etičnega ravnanja. Če si sposoben zadeti srnajka v teku na 300 m, mislim, da si vase siguren da ga boš zadel, patem jaz s tem nimam težav. Drugo bi bilo če bi jih na tak način 5 zastrelil pa še kar pokal. V glavnem, če veš da zmoreš, pa daj, ti nimam kaj očitati. Jaz zase vem, da mi tega še puška in optika ne omogočata in grem raje srnjaku na vsaj 100m.
    Ja na pogonu pa večinoma streljam tam na 10 do 30m. Več se niti ne vidi v goščavi, ki jo imamo. Zato pa imam češko bokarico z optično piko in ne kot se tebi očitno sanja
    puške z dalnogledi 10x povečava in 70 centinske cevi
    .
    Last edited by mugo; 11. March 2011 at 09:09.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •