Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Strelsko društvo

  1. #1
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Strelsko društvo

    Na območju LD ima strelsko društvo strelišče za streljanje z kratkocevnim orožjem, pa me zanima kako lahko LD ukrepa da se s streljanjem preneha oz.da se iz območja umaknejo je pa strelišče na lovni površini, prosim za nasvete oz. če imajo v kateri LD iste probleme.
    Hvala

  2. #2
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Na območju LD ima strelsko društvo strelišče za streljanje z kratkocevnim orožjem, pa me zanima kako lahko LD ukrepa da se s streljanjem preneha oz.da se iz območja umaknejo je pa strelišče na lovni površini, prosim za nasvete oz. če imajo v kateri LD iste probleme.
    Hvala
    Fajn. kar jebat jih, samo potem se ne čudite, če boste jebeni.
    Lovci so pa res neke zveličane duše in v loviščih ni mesta za nikogar drugega. Sploh pa nakladaš o lovni površini, da se kar kadi!
    Če je strelišče, torej je registrirano in urejeno po zakonu, ki strelišča ureja, ne gre za lovno površino!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Kramp je objavil: Pokaži objave
    Fajn. kar jebat jih, samo potem se ne čudite, če boste jebeni.
    Lovci so pa res neke zveličane duše in v loviščih ni mesta za nikogar drugega. Sploh pa nakladaš o lovni površini, da se kar kadi!
    Če je strelišče, torej je registrirano in urejeno po zakonu, ki strelišča ureja, ne gre za lovno površino!
    Tega nevednega brezveznika naj že nekdo zbriše z foruma.

  4. #4
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Krmp, a znaš ti sploh kej normalno povedat, madona pomoje si še sam sej kdo bo pa tazga nergača doma poslušu, edin mamica

  5. #5
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Tega nevednega brezveznika naj že nekdo zbriše z foruma.
    He, he, he A ti na rdeč seka?!

  6. #6
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Krmp, a znaš ti sploh kej normalno povedat, madona pomoje si še sam sej kdo bo pa tazga nergača doma poslušu, edin mamica
    Z idioti samo idiotsko pravi en moj prjatu.
    In če nakladaš o lovni površini, ti ni kaj normalno govoriti!
    Moram pa priznati, da me razveseljujete, ko tako lepo skačete. Pik, pik, piki pik, še brusim šila, še!

    Pa še to. Mi se s strelskim društvom prav lepo razumemo in tudi lov ni tam prav nič okrnjen. Zgleda da se kar se tega tiče normalni z normalnimi pogovarjamo. Pri vas pa očitno ni tako. In ker nakladaš o lovni površini ste po mojem (si bom še jaz privoščil predvidevanja v tvojem stilu) nenormalni vi!

  7. #7
    bostjan Guest

    Privzeto

    Človek je samo navedel problem naj se mu odgovori tak kot treba ne pa se žalit in podobno vsak naj pove kaj misli na normalen način !
    če pa se mislite pikat pa to počnite preko ZS!
    Madona tudi drugi to berejo pa kaj si bojo misli! kdo bo nas resno jemal če je tak kot da se babe kregajo !(Ženske ne zamerit)

  8. #8
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat bostjan je objavil: Pokaži objave
    ... kdo bo nas resno jemal ...
    A nas sploh še kdo? In registrirano strelišče v lovišču ni noben problem temveč legitimna pravica nekega drugega društva.
    Spraševati kako jim nagajati je pa poniglavo in tudi zasluži le poniglave odgovore. Če se je lokalna skupnost odločila, da taka dejavnost lahko obstaja na njenem področju, so lovci zadnji ki bi lahko imeli kaj proti. Ker naslednji bodo na vrsti prav oni. In verjetno je v tej družini lovsko strelstvo na psu, saj si ne predstavljam, da bi imelo svoje lovsko-športno strelišče za golobe ipd. Če pa že, gre spet za svojevrstno hinavščino in folšijo, najlepši lastnosti slovenski lovčkov.
    Last edited by Kramp; 10. February 2011 at 14:47.

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Če je strelišče z vsemi dovoljenji po predpisih, potem ni na lovni površini (in ne morete nič, in se nimate kaj za pritoževat). Če pa je brez papirjev potem pa se da hitro zadevo ustavit.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #10
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat bostjan je objavil: Pokaži objave
    ... Madona tudi drugi to berejo pa kaj si bojo misli! kdo bo nas resno jemal če je tak kot da se babe kregajo !(Ženske ne zamerit)
    Oooooooohhhhh, kako sem zaskrbljen. Kar zjokal se bom.
    J.... ti razmišljanje "kaj bodo pa sosedi rekli"! Prokleto malomeščanstvo!

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •