Stran 5 od 57 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #41
    fAtursKy Guest

    Privzeto

    no ja tud to bi blo vredu .. sam tam ne pise nic cene ? ... drgac pa me bl zanima npr kot ima tale kamero namontirano
    http://www.youtube.com/watch?v=lzQkf...eature=related

  2. #42

    Privzeto

    Dotična zadeva stane čez lužo okrog 200$. Tole na "tvojem" posnetku je pa pomoje kak mini spy cam. Na podobnih posnetkih so skoraj zagotovo nekako pritrjeni na glavo
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #43

    Privzeto

    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    lp .. mene zanima ali kdo uporablja kamero za na glavo da lahko snemaš pri lovu kar direkt in da ni potrebna montaža na puško .. če kdo ve kje se da nabavit ceno itd. naj mi napiše al tukaj ali pa na zasebna sporočila .. hvala ..
    Zraven Lovca enkrat proti koncu lanskega leta si dobil tudi en katalog različnih izdelkov (ampak ne od Beluge) v katerem sem videl prav takšno kamero, ki jo iščeš. Izgleda kot naglavna svetilka, majhna in priročna. Žal se ne spomnim kakšna je cena in pri kateri številki Lovca je bil zraven ta katalog. Malo pobrskaj.

  4. #44

    Privzeto

    http://www.4kam.com/4Kam_wide_angle_bullet_camera.htm
    Ene dražjih,ampak bojda po kvaliteti med najboljšimi....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #45

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Veper zanima me kateri model kamere pa ti uporabljaš?

  6. #46
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    stealth cam
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #47

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    stealth cam
    mislil sem, če veš točno kateri model?

  8. #48

    Privzeto

    Mene pa zanima, kakšen model bolj priporočate? Z vgrajenim IR ali navadnim flešem?

  9. #49

    Privzeto

    Sem slišal, da se divjad na fleš navadi. Ko posvetiš z baterijo sploh ne beži

  10. #50

    Question

    sem gledal da imajo nektere možnost prikazovanja temperature, lunine mene.
    koliko to pride prav?
    pa glede pikslov je verjetno bolje da jih je več... kaj pa glede zaslončka, ki je po novem lahko tudi barven. je to kaj uporabno, ali je vseeno ali je črno beli?

Stran 5 od 57 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •