Stran 19 od 57 PrvaPrva ... 915161718192021222329 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #181

  2. #182

    Privzeto

    In ista kamera,mel sem jo 3 leta oz.jo mam še ampak je bolj v pokoju,uporabljam zdej to alt corn,kar se tiče resulucije je super sam žal nima pa toliko teh diod,tko so nočne slike slabše na dalj

  3. #183

    Privzeto

    Zober, en nasvet... drugič si te vejice, travo in praprot prej pokosi, ker samo svetlobo jemljejo...
    Kar se tiče flash kamer je problem energija, ki jo "žrejo" kot nore. Že te kamere z cca. 70 led diod so kar se tiče porabe energije oz baterij problematične. Tiste z manj led diod so pa res varčne in zelo malo energije porabijo.
    Kar se tiče tega, da se divjad izogiba mesta kjer je kamera, jaz nimam takih izkušenj. Tudi prašiči so že na en meter lepo pozirali pred kamero, pa se še vedno vračajo, prav tako srnjad,... Edina težav je nastala nekajkrat, ker je z leti kamera malce glasnejša pri slikanju (ko pade preko objektiva "zastavica") tisto včasih odda malo zvoka, to pa seveda divjad sliši in zbeži. Pred časom sem kolegu posodil kamero slikal je vse, prašiče, medveda, jelenjad, nobena od teh divjadi se ni splašila.
    Je pa res... popolne kamere ni in je tudi ne bo...

  4. #184

    Privzeto

    ta ki sem jo mislil naročit, ne gre, saj je ne pošiljajo iz amerike, pa moram najt kakšno drugo.
    ali ve mogoče kdo za kakšno dobro stran, kje jih tudi prodajajo?
    linke prosim na zs, da ne delamo reklame.
    hvala

  5. #185

    Privzeto

    Rikec hvala za nasvet ,vejice mene drugače nič ne motijo!

  6. #186

  7. #187

    Privzeto

    Citat hunter1 je objavil: Pokaži objave
    no, pa sem spet našel nekaj različnih, pa se ne morem odločiti katero, pa bi prosil za nasvet tiste, ki se spoznte, katera bi bila najboljša?
    Večina od teh, ki si si jih izbral, je po moje v Sloveniji nepoznanih in nepreizkušenih - z izjemo modelov Moultrie.
    Kot vidim si si postavil ceno nekako manj od 100 dolarjev; ni sicer pravilo, da je cena vedno povezana s kvaliteto, ampak pod 100 dolarjev ne bo kaj posebnega. Poleg tega ti amazon.com kolikor vem te robe ne pošilja v Slovenijo, opticsplanet, pa ima kar konkretne stroške za poštnino.

    Za začetek ti priporočam tole stran: http://www.trailcampro.com/ ; in v okviru tega aplikacijo za izbiro modela po tvojih željah http://www.trailcampro.com/trailcame...tionguide.aspx (žal drži, da še ni kamere, ki bi bila prav v vseh lastnostih najboljša); ko najdeš ustrezen model pa hajdi po spletnih trgovinah; jaz bi začel preprosto na ebay.com.

    Če pa želiš kamero hitro in takoj, pa imam dva preizkušena modela nova na voljo - več na ZS.

  8. #188

    Privzeto

    Kamere moultrie so pod nivojem vrhunskih kamer katere se pri nas lahko nabavi...sam sem stestiral vse mogoče kamere saj sem hotel ugotoviti osebno katera kamera je resnično najboljša..tako sem uvozil in stestiral vse kamere katere trenutno lahko uvoziš v Slovenijo..priporočam ti nakup LTL Acorn model 6210..trenutno najboljši to zagotavljam..ima najmanjšo porabo energije..slike so vrhunske..lahko uredim nakup..:icon_razz:

  9. #189

    Privzeto

    Citat podlesnik.gorazd2 je objavil: Pokaži objave
    Kamere moultrie so pod nivojem vrhunskih kamer katere se pri nas lahko nabavi...sam sem stestiral vse mogoče kamere saj sem hotel ugotoviti osebno katera kamera je resnično najboljša..tako sem uvozil in stestiral vse kamere katere trenutno lahko uvoziš v Slovenijo..priporočam ti nakup LTL Acorn model 6210..trenutno najboljši to zagotavljam..ima najmanjšo porabo energije..slike so vrhunske..lahko uredim nakup..:icon_razz:
    LTL Acorn? A se ti hecaš? Potem ziher nisi stestiral tapravi model Moultria... Evo, če je ta model najboljši kot sam praviš... ga jaz nabavim, koliko???? Kej referenc, kej slik... bomo takoj videli kakšna je situacija...

  10. #190

    Privzeto

    Zanima me kako je v praksi z pošiljanjem MMS-ov oz. ali ta konkreten model LTL Acorn 6210M normalno funcionira, kako je z našimi ponudniki omrežja in kompatibilnostjo.

    Ali je na trgu še kakšna preizkušena kamera s strani slovenskih lovcev, ki podpira funkcije MMS/in mogoče še pošiljanje na maile.

    Hvala za vse odgovore.

Stran 19 od 57 PrvaPrva ... 915161718192021222329 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •