Stran 49 od 57 PrvaPrva ... 39454647484950515253 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 481 do 490 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #481

    Privzeto

    Citat pepi je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni,
    pred kratkim sem kupil lovsko kamero http://www.spyshop.si/prenosni-snema...-ni-interneta; po mnogih poskusih inštalacije in spreminjanja nastavitev mi se vedno ni uspelo da bi kamera zaznala gibanje na več kot maksimalno 5m. Ali morda kdo ve zakaj mi ne deluje? Kakšna pametna rešitev?
    Z nastavitvami PIR senzorja ne moreš veliko spreminjati. Občutljivost že, a to pride v poštev samo v vročih poletnih dneh. Če ni kakšne napake (tovarniške) pri sestavljanju kamere, potem ta model zaznava gibanje na precej več kot 5 metrov. Moraš pa vedeti, da je polje pokrivanja senzorja veliko manjše, kot je vidno polje kamere (polje, ki ga vidiš na sliki);
    Vsi ti senzorji najbolje zaznavajo subjekte, ki se gibljejo pravokotno v smeri kamere, slabše pa če se direktno bližajo ali oddaljujejo od kamere. Poskušaj še malo, sicer jo nesi zamenjat prodajalcu.

  2. #482

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Z nastavitvami PIR senzorja ne moreš veliko spreminjati. Občutljivost že, a to pride v poštev samo v vročih poletnih dneh. Če ni kakšne napake (tovarniške) pri sestavljanju kamere, potem ta model zaznava gibanje na precej več kot 5 metrov. Moraš pa vedeti, da je polje pokrivanja senzorja veliko manjše, kot je vidno polje kamere (polje, ki ga vidiš na sliki);
    Vsi ti senzorji najbolje zaznavajo subjekte, ki se gibljejo pravokotno v smeri kamere, slabše pa če se direktno bližajo ali oddaljujejo od kamere. Poskušaj še malo, sicer jo nesi zamenjat prodajalcu.
    Hvala za odgovor. Kamero sem že enkrat nesel zamenjat prodajalcu, a se stvari niso bistveno spremenile. Testiral sem z vseh možnih stani in ni nič bolje ne glede na kot postavitve... Morda še kakšna druga ideja?

  3. #483

    Privzeto

    Citat pepi je objavil: Pokaži objave
    Hvala za odgovor. Kamero sem že enkrat nesel zamenjat prodajalcu, a se stvari niso bistveno spremenile. Testiral sem z vseh možnih stani in ni nič bolje ne glede na kot postavitve... Morda še kakšna druga ideja?
    Daj opiši bolj konkretno primer, kaj recimo bi rad, da ti zazna. Oz kaj se dogaja, pa ne zazna?

  4. #484

    Privzeto

    Ravnokar sem prišel iz Hoferja kjer sem nabavil kamero. O rezultatih bom poročal :)

  5. #485

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Ravnokar sem prišel iz Hoferja kjer sem nabavil kamero. O rezultatih bom poročal :)
    No le daj. Meni se zdi ugoden nakup.

  6. #486

    Privzeto

    Prve rezultate(slike) sem nalepil v temo z slikami. Za ta denar 100Eur sem zelo zadovoljen.

  7. #487

  8. #488

    Privzeto

    Lih dans sem jo gledal na ebayu, za enih 150-160€ bi prsla v slovenijo. Se bo kaksen odlocu za nakup? Se priporocam za mnenje, ce je uredu bi dve nabavu.

  9. #489
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Pri nas pride 189,95 evrov. Za kaj več pa PM. Oglaševanje je prepovedano.
    lp MAj

  10. #490

    Privzeto Senzor gibanja

    Lovski tovariši,
    zanima me če ima kdo od vas izkušnje z senzorjem gibanja(javjalec gibanja), kje se ga, da kupiti.
    lp

Stran 49 od 57 PrvaPrva ... 39454647484950515253 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •