Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 56

Tema: Kaps...

  1. #41
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    No, še zanimiva štorja: v Nemčijo sem poslal mail, da se zanimam za Kaps daljnoglede ampak ne najdem nobenih podatkov pa če bi mi morda lahko poslali testni model da vidim kako in kaj in da napišem kak opis, da bi to firmi prineslo večjo prepoznavnost, še posebej v Ameriki, kjer je zanimanje veliko, praktičnih podatkov pa ni. Držimo pesti(ja vem da mi ne bodo poslali daljnogleda ja)

  2. #42

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Dajte nehat biti BEDAKI!!!!

    A če jaz povem, da imamo v naši LD srnjaka, ki je velik, močan, ima trofejo 150 pik minimalno, pa še njegovo fotografijo prilepim na forum, a to pomeni da delam reklamo za lovni turizem v naši LD???
    Ker nekako tako izpadate s komentarji na Janezovo predstavljenje manj znane znamke daljnogledov, brez da navaja, kje jih lahko kupite pa koliko stanejo. Dajte prosim hehat srat....
    Slabo bereš.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #43
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    No, še zanimiva štorja: v Nemčijo sem poslal mail, da se zanimam za Kaps daljnoglede ampak ne najdem nobenih podatkov pa če bi mi morda lahko poslali testni model da vidim kako in kaj in da napišem kak opis, da bi to firmi prineslo večjo prepoznavnost, še posebej v Ameriki, kjer je zanimanje veliko, praktičnih podatkov pa ni. Držimo pesti(ja vem da mi ne bodo poslali daljnogleda ja)
    Bravo Lesjak,

    javi se na RTV SLO v oddajo Prava ideja.

  4. #44
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    A ameri berejo ta forum..........

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Slabo bereš.
    Mogoče res, ampak ko mi uspe prebrat pa razumem kaj piše. Pri tebi pa je ravno obratno očitno
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #46
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Bravo Lesjak,

    javi se na RTV SLO v oddajo Prava ideja.
    Lahko bi ne?

    Bi pa resno rad enkrat v prihodnosti nabavil Kaps optiko. Upam da bo šlo....

  7. #47

    Privzeto

    MasterLesjak, seveda boš dobil Kapsa za testiranje........samo prej ti bodo poslali račun, ko bo plačan boš dobil pa testni daljnogled...................

    lp

  8. #48
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Porkamadona ste to žleht!
    Janez se matra pa piše slike lepi na forum, pa imate čas mu očitat da reklamira!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Njegov trud bi bolj sedel v rubriko NAŠI TESTI na naslovni strani foruma.

  10. #50
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Post

    Sedaj imam v uporabi novega Kapsa 6x42 (križ 1) in moram reči, da sem z ostrino zelo zadovoljen. Včeraj sva zvečer lovila s prijateljem srnjaka in sva nato v mraku primerjala mojega Kapsa in Swarovca (Habicht Nova). Moram reči, da je razlika več kot očitna, saj Swarovski v mraku daleč prekaša Kapsa. Sicer nisva testirala, da bi lahko rekel, koliko dlje v mraku bi lahko uporabljal Swarovca, ampak je razlika kar precejšnja.

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •